کد خبر: ۳۷۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر و رئیس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین استان بوشهر بر لزوم گسترش برنامه های بصیرت بخشی به زائران اربعین حسینی تاکید کرد.
لزوم گسترش برنامه های بصیرت بخشی به زائران اربعین حسینی

به گزارش تدبیر نو، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی عصر دوشنبه در نشست کارگروه بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین حسینی استان بوشهر با تبیین ابعاد و فضیلت های زیارت اربعین حسینی اظهار داشت: زیارت اربعین حسینی از فرایض و عبادات گرانقدر است.

وی اضافه کرد: عشق و علاقه مردم ما به حضرت امام حسین (ع) باعث شده شیعیان و شیفتگان آن حضرت در هر شرایطی خود را مکلف به برگزاری زیارت اربعین بدانند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تاکید بر نقش پررنگ بانوان در ترویج فرهنگ دینی و تقویت ارزش های اسلامی خواستار اهتمام بیشتر بانوان و بصیرت بخشی به زائران اربعین حسینی در سطح جامعه و همچنین در فضای مجازی شد.

زهرا رضایی رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان و رئیس کارگروه بانوان کمیته فرهنگی به تشریح فعالیت های این کارگروه پرداخت و از برنامه ریزی کارگروه مذکور جهت اطلاع‌رسانی دقیق و صحیح و مطلوب به بانوان زائر اربعین حسینی خبر داد.

حسین ادیبی کارشناس تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در بخش دیگری از این مراسم بر لزوم فعالیت در راستای برگزاری مطلوب و کیفی فریضه اربعین تاکید کرد و به تبیین نکاتی که بانوان باید در این زمینه رعایت کنند پرداخت.

مراسم محمد شهبازی دبیر کارگروه فضای مجازی و یاوران رسانه ای استان بوشهر به ارائه مطالبی در خصوص حساسیت های حضور بانوان در عراق و هوشیاری در مواجهه آن ها با رسانه های داخلی و خارجی پرداخت./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: