کد خبر: ۳۷۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
معاون استاندار بوشهر:
معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: مدیران با حضور در جمع مردم ضمن شنیدن صحبت های آنها خدمات نظام و دولت را به نحو مطلوب انعکاس بدهند.
به گزارش تدبیر نو، مهرداد ستوده صبح دوشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات آب شهرستان دشتی با بیان اینکه تعداد سفرهای شهرستانی افزایش خواهد یافت، اظهار داشت: با توجه به عملکرد خوب حوزه عمرانی در هفته دولت تلاش داریم در دهه فجر نیز پروژه های خوبی در استان به بهره برداری برسانیم.

وی افزود: درهمین راستا تا کنون نشست های متعددی با فرمانداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برگزار شد و پروژه های قابل افتتاح مشخص شده است.

ستوده ادامه داد: انتظار داریم معاونان عمرانی فرمانداران فعالتر و اشرافیت آنها نیز جامع تر شود.

وی بیان کرد: برای رفع مشکلات آب دشتی از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزیم و مقرر شد فرماندار شهرستان مسائل و مشکلات حوزه آب شهرستان را انعکاس بدهد تا تمهیدات لازم اتخاذ شود.

ستوده بر ضرورت بازدید میدانی مدیران  و حضور در جمع مردم تاکید کرد و گفت: فرماندار دشتی با حضور مستمر در جمع مردم به عنوان الگو در استان است که رضایت مندی خوبی در این زمینه شاهد هستیم.

وی گفت: دولت اقدامات ارزشمندی انجام داده که می طلبد مدیران دستگاه های اجرایی استان ضمن حضور مستمر در جمع مردم خدمات نظام و دولت را به مردم انعکاس بدهند./مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: