کد خبر: ۳۷۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های رفاهی بیمه شدگان گفت:در این راستا مجتمع رفاهی گناوه از سوی سازمان تامین اجتماعی عملیاتی می‌شود.
به گزارش تدبیر نو، یونس خسروانی عصر امروز در نشست با کارشناسان تامین اجتماعی استان بوشهر به تصویب  مجتمع رفاهی در شهر توریستی و گردشگر پذیر گناوه اشاره کرد و  اظهار داشت: بهزودی جزئیات اجرای این مجتمع را بطور دقیقتر اطلاع رسانی می‌شود.

وی با بیان اینکه ساخت مجتمع رفاهی گناوه پس از طی فرایندهای اداری عملیاتی می‌شود گفت: ایجاد مجتمع رفاهی از سوی سازمان تامین اجتماعی در شهر گناوه، پیشنهاد اداره کل تامین اجتماعی استان به سازمان مرکزی بودهکه امروز مصوبه احداث این مجتمع در دبیرخانه کمیته رفاهی عمرانی سازمان نهایی شد و پس از طی مراحل اداری به مرحله ساخت و اجرا می‌رسد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به توریستی بودن شهر گناوه و حضور سالانه میلیونها گردشگر به‌خصوص از استانهای همجوار در این شهر، بیان کرد: ایجاد این مجتمع رفاهی میتواند مورد استفاده همکاران سازمان از سراسر کشور و همچنین سایر هم استانیها، هموطنان و مخاطبان قرار بگیرد که با مشخص شدن طرح و نقشه این مجتمع میتوان نوع بهرهبرداری آن را به‌طور دقیق اعلام کرد.

یونس خسروانی ضمن تقدیر از مسئولان سازمان، معاونت اداری و مالی و مدیرکل خدمات رفاه سازمان تامین اجتماعی کشور برای پذیرش و تصویب پیشنهاد استان در خصوص ایجاد مجتمع رفاهی در شهر گناوه، اظهار امیدواری کرد: این پروژه نیز همچون سایر پروژههای عمرانی سازمان در شهرهای مختلف استان، با سرعت و کیفیت هرچه بهتر انجام شود./تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: