کد خبر: ۳۷۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۸
آیین بزرگداشت پانزدهمین سالگرد افتتاح شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و جمعی از مسئولان استان بوشهر در صدا و سیما برگزار شد.

به گزارشتدبیرنو، آیین بزرگداشت پانزدهمین سالگرد افتتاح شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر ظهر امروز در صدا و سیمای مرکز بوشهر برگزار شد.

در این آیین استاندار بوشهر نقش مهم صدا و سیما در جامعه را مهم دانست و اظهار داشت: در عرصه کنونی که فضای مجازی در همه عرصه‌ها خودنمایی می‌کند صدا و سیما نقش مهم و تاثیرگذاری در جامعه دارد.

عبدالکریم گراوند رسانه ملی را یک دانشگاه به گستره ایران اسلامی برشمرد و افزود: نقش صدا و سیما در کنار آموزش و پرورش در گسترش فرهنگ و اخلاق و ارزشها بسیار مهم و تاثیرگذار است.

امام جمعه بوشهر هم صدا و سیما  را یکی از مراکز حساس منظوم یک نظام و حکومت دانست و اظهار داشت:  صدا و سیما چشم، گوش و زبان در ساختار هندسه یک نظام است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با تاکید بر تشکیل خط مقاومت رسانه‌ای افزود: با توجه به برنامه‌ها و طرح‌های جهان استکبار باید خط مقاومت و تهاجم رسانه‌ای تشکیل شود و صدا و سیما در این عرصه نقش مهمی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربا تاکید بر توجه به فوق‌روز بودن در طراحی و تولید برنامه‌ها خاطر نشان کرد: باید تولید و تجهیزات صدا و سیما فوق‌روز شود تا  بتوان به اهداف مورد نظر دست یافت.

در این آیین از 9 تن از فرزندان شهدا مستقر در صدا و سیما، 4 تن از برگزیدگان بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز و عوامل تهیه، تدوین و پخش برنامه تلویزیونی بچه‌های آفتاب تجلیل شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: