کد خبر: ۳۳۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
فروزان:
دروازه‌بان تیم پارس‌جنوبی‌جم گفت: گزینه اول من برای فصل آینده تیم فوتبال پارس‌جنوبی است اما در خصوص مشکلات مالی فقط وعده شنیده‌ایم و اگر وعده‌ها عملی نشود امکان دارد در تیم نمانم.
به گزارش تدبیر نو؛ محسن فروزان  اظهار داشت: خوشحالیم که در پایان فصل با رتبه پنجم بازی‌های خود را به پایان رسانده‌ایم هر چند فصلی پر فراز و نشیب را گذراندیم و اگر در نیم فصل دوم مشکلات مالی به وجود نمی‌آمد شاید سهمیه آسیایی را هم می‌گرفتیم.

وی افزود: تیم ما در نیم‌فصل اول در اولین سال حضور در لیگ برتر پا به پای پرسپولیس در صدر جدول می‌جنگید و چند هفته نیز صدرنشین لیگ برتر بودیم.

دروازه‌بان تیم پارس‌جنوبی‌جم با بیان این که با تعصب برای تیمش بازی کرده است، افزود: خوشحالم در پایان این فصل توانستیم مردم یک شهر دیگر را نیز خوشحال کنم و مردم جم جز خوبی چیز دیگری از آنها ندیدم.

وی با اعلام این که نیم‌فصل دوم شرایط مالی بسیاری بدی را داشته‌ایم و منتظر تسویه هستیم، اظهار داشت: تاکنون 50 درصد از قراردادها پرداخت شده و بندهای تشویقی که در قرارداد بازیکنان بوده پرداخت نشده است.

فروزان با بیان این که مردم شهر جم شایسته بهترین‌ها و لیاقت حضور در آسیا را دارند، عنوان کرد: گزینه اول من برای فصل آینده تیم فوتبال پارس‌جنوبی است اما در خصوص مشکلات مالی فقط وعده شنیده‌ایم و اگر وعده‌ها عملی نشود امکان دارد در تیم نمانم./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: