کد خبر: ۳۳۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
رئیس شورای جم:
رئیس شورای اسلامی شهرستان جم گفت: مردم پشتوانه‌ای بزرگ برای تیم پارس‌جنوبی بوده و هستند و انتظار داریم با همکاری مسئوولان دولتی هر چه سریع‌تر مشکلات مالی رفع شود تا شاهد حضور قوی‌تر این تیم در لیگ برتر برای فصل آینده باشیم.
به گزارش تدبیر نو، عبدالحسین اکسیر  با اشاره به مشکلات تیم فوتبال پارس‌جنوبی اظهار داشت: مشکلات مالی تیم فوتبال پارس‌جنوبی از نیم‌فصل دوم شروع شد و شاید یکی از عواملی که باعث عدم نتیجه‌گیری مناسب این تیم در نیم فصل دوم شده همین مسائل مالی بوده است.

وی بیان کرد: تیم فوتبال پارس‌جنوبی علاقه‌مندان زیادی را در جنوب کشور و به خصوص شهرهای استان‌های بوشهر، فارس و هرمزگان دارد و همه باید تلاش کنند تا مسائل مالی رفع شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم تاکید کرد: دل خوشی جوانان جنوب استان بوشهر در گرما و در کنار صنعتی که نفس‌کشیدن را به خصوص در عسلویه سخت کرده و این همه محرومیت به تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم است و همه باید همت کنند تا این دل خوشی از جوانان و اهالی رنج کشیده جنوب کشور گرفته نشود.

اکسیر به جنبه‌های مثبت حضور پارس جنوبی در لیگ برتر فوتبال اشاره کرد و یادآور شد: یکی از عوامل مهم حضور تیم فوتبال پارس‌جنوبی در سطح اول فوتبال کشور شور و نشاط اجتماعی در جنوب استان بوشهر بوده است.

وی تاکید کرد: مردم پشتوانه‌ای بزرگ برای این تیم بوده و هستند و انتظار داریم با همکاری مسئوولان دولتی و تلاش‌های نماینده مجلس هر چه سریع‌تر مشکلات مالی رفع شود تا شاهد حضور قوی‌تر پارس جم در لیگ برتر برای فصل آینده باشیم./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: