کد خبر: ۳۳۶۴۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
معاون استاندار بوشهر:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: صادرات بیش از 95 درصد نفت از پایانه نفتی خارک، نشان می‌دهد که این جزیره نقشی اساسی در عرصه اقتصاد ملی داشته و از این باب دارای موقعیتی استراتژیک برای کشور است.
به گزارش تدبیر نو، سعید زرین‌فر ظهر امروز در نشست با مسئولان جزیره خارک اظهار داشت: به دلیل مقاومت جانانه مردم جزیره خارک و کارکنان شرکت نفت در این جزیره در طی سال‌های دفاع مقدس، شاهد این بودیم که حتی یک روز نیز صادرات نفت از این جزیره قطع نشود.

 وی افزود: صادرات بیش از 95 درصد نفت از پایانه نفتی خارک، نشان می‌دهد که این جزیره نقشی اساسی در عرصه اقتصاد ملی داشته و از این باب دارای موقعیتی استراتژیک برای کشور است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر تصریح کرد: با توجه به این که مردم جزیره خارک از ابتدای انقلاب تاکنون با حمایت از صنعت نفت، به دنبال بالندگی نظام در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی بوده‌اند باید شرایطی فراهم شود که مشکلات مردم در این جزیره به خداقل برسد.

زرین‌فر بیان کرد: تحقق مطالبات مردم جزیره خارک در کنار ارتقاء زیرساخت‌های این جزیره، باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد و از ظرفیت‌های موجود به بهترین شکل ممکن در جهت رفع دغدغه‌های مردم خارک و به خصوص فرزندان بیکار آنها استفاده شود./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: