کد خبر: ۳۳۶۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم نظارت مناسب بر بازار، گفت: برای ماه مبارک رمضان، هیچ گونه نگرانی در تامین کالاهای اساسی در استان بوشهر وجود ندارد.
به گزارش تدبیر نو، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر یکشنبه در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر اظهار داشت: ماه مبارک رمضان دارای ظرفیت‌های معنوی بسیار خوبی است که باید از فرصت این ماه به بهترین شکل استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: در ایام ماه مبارک رمضان باید تلاش ویژه‌ای برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم صورت گیرد و کالاهای پرمصرف به اندازه کافی در استان ذخیره شود تا مشکلی برای تامین نباشد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه هیچ گونه نگرانی برای تامین کالاهای اساسی برای ماه مبارک رمضان در استان بوشهر وجود ندارد خاطرنشان کرد: ذخیره‌سازی کالا به اندازه کافی انجام شده است.

وی خواستار نظارت مستمر دستگاه‌های متولی و نظارتی بر فراوانی کالاها، کیفیت و قیمت آن در بازار شد و افزود: برنج، شکر، روغن و گوشت قرمز و مرغ در استان بوشهر به اندازه کافی تامین و ذخیره سازی شده است.

گراوند خواستار تشکیل کارگروه تخصصی برای پایش، رصد و نظارت بر بازار  در ماه مبارک رمضان شد و بیان کرد: ترویج فرهنگ استفاده از خرما باید در ماه مبارک رمضان به صورت جدی در دستور کار باشد.

وی خواستار توزیع کالاهای توزیعی با قیمت مصوب در این ماه باید در شهرها و روستاها  شد و ادامه داد: نظارت کافی بر عالیت رستوان‌ها از نظر بهداشتی و کیفیت غذا باید صورت گیرد.

استاندار بوشهر خواستار بررسی مستمر بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها شد و گفت: تقویت گشت‌های نظارتی، جمع‌آوری دست فروشان و نظارت بر قیمت‌ها در این ماه باید در کار باشد./مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: