کد خبر: ۳۳۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با ذخیره‌سازی یک‌هزار و 284 تن کالاهای ضروری سعی می‌کنیم ضمن تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان، این کالاها به قیمت مصوب به دست مردم برسد.
به گزارش تدبیر نو، سید حسین حسینی محمدی ظهر امروز در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر اظهار داشت: با ذخیره‌سازی یک‌هزار و 284 تن کالاهای ضروری سعی می‌کنیم ضمن تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان، این کالاها به قیمت مصوب به دست مردم برسد.

وی افزود: در این راستا اقدام به ذخیره‌سازی 307 تن شکر، 307 تن روغن نباتی، 600 تن مرغ منجمد و 70 تن گوشت گوساله منجمد کرده‌ایم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تصریح کرد: این کالاها از طریق فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

حسینی‌محمدی تصریح کرد: با استفاده از چندین اکیپ بازرسی، طرح نظارت و پایش بازار در ایام رمضان را با تمرکز بر قیمت‌های مصوب کالاهای اساسی و برخی از نیازهای مردم به خصوص مراکز عرصه زولبیا، بامیه و آش‌فروشی‌ها دنبال می‌کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: واحدهای صنفی موظف به نصب برچسب قیمت کالا و صدور فاکتور رسمی هستند./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: