کد خبر: ۳۳۶۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: طرح ملی توان افزایی زنان با رویکرد کسب و کارآفرینی همزمان با سراسر کشور در این استان اجرا می شود.
به گزارش تدبیر نو؛ فاطمه دهقانی  افزود: هدف از اجرای این طرح با شعار 'مسیر کسب و کار من' آگاه سازی مخاطبان از مزیت های اقتصادی و فرصت های کسب و کار بومی، آشنایی با فرآیند راه اندازی کسب وکار و ترغیب جوانان برای ورود به عرصه کارآفرینی است.
وی اظهار کرد: دراجرای این طرح ملی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، مدیریت امور بانوان وخانواده استانداری و بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان مشارکت و همکاری می کنند.
دهقانی ادامه داد: 100 نفر از جوانان علاقمند استان بوشهر برای اجرای این طرح شناسایی و در مدت سه روز از خدمات آموزشی و مشاوره ای طرح بهرمند می شوند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر ادامه داد: این طرح ویژه بانوان استان است و حداکثر 30 درصد از سهمیه هر استان بر حسب نیاز و علاقمندی به مردان اختصاص پیدا می کند.
دهقانی اضافه کرد: خدماتی که در قالب این طرح به شرکت کنندگان ارائه می شود، رایگان است و جوانان علاقمند به خویش فرمایی، صاحب ایده و جوانانی که کسب و کار نو پا دارند می توانند در این طرح شرکت کنند.
وی با بیان اینکه شرط سنی شرکت کنندگان 20 تا 40 سال است، ادامه داد: ثبت نام در این طرح، تنها از سایت ww.foundationed.ir انجام و مخاطبان نهایی از بین ثبت نام کنندگان انتخاب می شوند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: افراد با شرکت در این طرح می توانند علاوه بر دریافت آموزش هایی در زمینه جست و جوی فرصت های کسب و کار و کارآفرینی، ایده یابی، بوم مدل کسب و کار و ترسیم نقشه راه، با الگوی کارآفرینان موفق نیز آشنا شده و از خدمات مشاوره فردی و گروهی جهت تجاری سازی ایده خود بهره مند شوند.
زمان نهایی برگزاری این رویداد پس از ثبت نام و انتخاب متقاضیان تعیین و به اطلاع رسانده می شود./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: