کد خبر: ۳۳۵۹۹
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۵
سردار سلیمانی خبر داد
رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: در سال گذشته از طرف بسیج 11 میلیون نفر به اردوهای مختلف کشوری اعزام‌ شده‌اند.
به گزارش تدبیر نو، سردار یعقوب سلیمانی عصر امروز در بازدید از مسجد جامع نطنز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: سازمان اردوی راهیان نور و گردشگری توفیقی داشت تا امروز در خدمت دوستان به دعوت نماینده محترم شهرستان نطنز در این شهرستان تاریخی باشد و انصافاً شاهد بستر مناسبی برای توسعه گردشگری هستیم.

وی با بیان اینکه توسعه و تعالی‌بخش گردشگری نیاز جامعه است، افزود: یکی از مواردی که مدنظر مقام معظم رهبری نیز است توجه به گردشگری است و با پیشرفت علوم و نیازهای انسان مسلم است که گردشگری هم پیشرفت کرده و همه آن را به‌عنوان یک علم می‌شناسند و ما نیز باید از این فرصت استفاده کنیم.

رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج تصریح کرد: سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج بستر و پتانسیل خوبی را برای توسعه گردشگری دارد، امیدوارم با تعاملی که با معاونت گردشگری کشور برگزار کرده‌ایم، موجب رشد و ترقی در این عرصه شویم.

وی عنوان کرد: با توجه به پتانسیل بالای بخش گردشگری در کشورمان و شرایط ویژه کشور در حوزه‌های مختلف ازجمله جغرافیایی، مذهبی تاریخی و ... امیدواریم، بتوانیم در آینده شاهد توسعه بیشتر این بخش به همراه سه صنعت مهم دیگر کشور باشیم.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: امروز در نطنز شاهد فراهم شدن بسترهای مناسبی برای افزایش و توسعه بخش گردشگری هستیم و از جمله فراهم شدن امکان اسکان در خانه‌های بومی و محلی و وجود نقاط دیدنی مذهبی و ... است که همان‌طور که مشاهده شد مورد اقبال گردشگران خارجی هم قرار گرفته است.

وی بیان کرد: یکی از اهداف مهم سپاه و بسیج تلاش در راستای همین بحث گردشگری است، چراکه اعتقاد بر این است که گسترش صنعت گردشگری به همراه خود می‌تواند سایر صنایع ازجمله صنایع‌دستی را هم رونق بخشد.

رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج توضیح داد: در سال گذشته از طرف بسیج حدود 11 میلیون نفر به اردوهای مختلف کشوری اعزام‌ شده‌اند که پنجاه میلیون نفر روز نقل‌وانتقال داشته‌ایم و اردوهای راهیان نور نیز به‌عنوان اردوهای گردشگری مذهبی مورد توجه قرار گرفته است و امید است با هم‌افزایی‌هایی که در آینده با مسؤولان خواهیم داشت بتوانیم اردوهای بیشتری را در شهرستان نطنز برگزار کنیم./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: