کد خبر: ۳۳۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۴
رئیس مجمع نمایندگان بوشهر:
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: اینجا دیگر بحث روحانی نیست بلکه بحث نظام است و بر این اساس مسئولان کشوری و استانی باید دستاوردهای برجام را به اطلاع مردم برسانند.
به گزارش تدبیر نو، محمدباقر سعادت ظهر بعد از امروز در دومین جلسه شورای اداری استان بوشهر در سال جاری اظهار داشت: کسانی که برجام را نافرجام جلوه می‌دهند فقط سبب می‌شوند که نظام زیرسوال برود.

وی افزود: بزرگترین دستاورد برای کشورمان در مذاکرات هسته‌ای این بود که به دنیا فهماندیم که نه تنها جنگ‌طلب نیستیم بلکه به دنبال صلح و آرامش گام بر می‌داریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر تصریح کرد: خیلی‌ها به گونه‌ای تحلیل می‌کنند که نشان می‌دهد ایران در برجام به دنبال تعامل منطقی با دنیا بوده است در حالی که عده‌ای در درون کشور مانند اسرئیلی‌ها از وقایع موجود خوشحال و در حال قضاوت هستند.

سعادت با اعلام این که نیاز است مسئولان کشوری و استانی دستاوردهای برجام را به اطلاع مردم برسانند، گفت: اینجا دیگر بحث روحانی نیست بلکه بحث نظام است، مگر رئیس‌جمهوری می‌توانست بدون مشورت برجام را پیگیری کند، این که بیاییم و در جامعه این گونه قضاوت کنیم که برجام هیچ دست‌آوردی نداشته اصلا منصفانه نیست.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نبایستی خدمات ارزنده هر خدمت‌گذاری در هر حوزه‌ای از نظام نادیده گرفته شود، بلکه هر فردی در هر جایگاهی به اسلام و نظام خدمت کرد نیاز است که پاس داشته شود.

سعادت با اعلام این که همه ما در یک کشتی نشسسته‌ایم و اگر یک جای این کشتی سوراخ شود هیچ کس امنیت نخواهد داشت، گفت: دولت به لحاظ اقتصادی دارای مشکلات عدیده‌ای است اما با همین شرایط توانسته اقدامات خوبی انجام دهد و یا در دست اقدام داشته باشد.

وی با انتقاد از روند کند همکاری با سرمایه‌گذاران در سطح استان بوشهر، بیان کرد: به جای این که دنبال ماده و تبصره قانونی برای به چالش‌کشیدن سرمایه‌گذاران باشیم بهتر است که با پرهیز از کاغذبازی، از همین بندهای قانونی برای تسهیل سرمایه‌گذاری استفاده کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با اعلام این که بزرگترین معضل جامعه بیکاری است، ادامه داد: برای صدور مجوز در همه حوزه‌های کسب و کار همه را به یک دید نگاه کنیم و عدالت داشته باشیم .

وی ادامه داد: برادرانه و از سر اخلاص و نه از جانب فردی که مسئولیت قانونی نظارتی دارم به مدیران ادارات بوشهر می‌گویم مسئله آب را که یکی از چالش‌های پیش روی ماست به درستی مدیریت کنند تا مردم دچار مشکل نشوند./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: