کد خبر: ۳۳۵۹۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۰
فرماندار شهرستان دیر:
فرماندار شهرستان دیر گفت: در سال گذشته مردم شهرستان دیر در جشن گلریزان، 500 میلیون ریال مشارکت داشتند.
به گزارش تدبیر نو، حمزه اعتماد امشب در نشست شورای اداری شهرستان دیر با بیان این که آزادسازی خرمشهر جهانیان را حیرت زده کرد، اظهار داشت: حماسه ماندگار عملیات بیت‌المقدس باید برای نسل جوان تبیین شود تا بدانند پدرانشان در گذشته چه افتخارآفرینی کرده‌اند.

 وی با اعلام این که گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) یک ضرورت است، افزود: این شخصیت بزرگ متعلق به همگان است و هر چه از عمر انقلاب اسلامی بیشتر می‌گذرد  توجه به اندیشه‌ها و افکار امام پر اهمیت‌تر می‌شود.

فرماندار شهرستان دیر تصریح کرد: زنده نگه‌داشتن یاد امام در تثبیت نظام اسلامی تأثیرگذار است و باید اندیشه‌های ایشان  را در تمامی عرصه‌ها به نسل جوان منتقل کنیم.

اعتماد بیان کرد: نقش بسیج سازندگی در اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی و توسعه و پیشرفت کشور تأثیرگذار بوده است.

وی غبارروبی مساجد را وظیفه‌ای همگانی دانست و عنوان کرد:  برای استقبال از ماه مبارک رمضان باید  مساجد ما از  نظر بهداشتی در درجه مطلوبی قرار داشته باشند.

فرماندار شهرستان دیر با اشاره به کمک 500 میلیون ریالی مردم دیر در سال 96 در جشن گلریزان، یادآور شد: امسال نیز در روز چهاردهم ماه رمضان جشن گلریزان برای آزادسازی سه زندانی جرائم غیرعمد در شهرستان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به خشکسالی و کم‌بارشی‌هایی که در سال‌های اخیر با آن مواجه بوده‌ایم،  شهرداری‌ها از آب شرب برای آبیاری فضای سبز شهری استفاده نکنند.

فرماندار دیر  برخورد با محتکران را ضروری برشمرد و تأکید کرد:  اداره صنعت، معدن و تجارت در آستانه ماه رمضان با نظارت بیشتر بر بازار و  قیمت‌ها نظارت کند و مانع از گرانفروشی سودجویان شود./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: