کد خبر: ۳۳۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر گفت: دست‌آوردهای بزرگی در برجام به دست آورده‌ایم و نباید حالا که امریکا از برجام خارج شده بر روی انسجام ملی ما تاثیر منفی بگذارد.
به گزارش تدبیر نو، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در دومین جلسه شورای اداری استان بوشهر در سال جاری اظهار داشت: در آستانه ماه مبارک رمضان هستم که نیاز است بر بازار بازرسی بهتری داشته باشیم و با تنظیم قیمت‌ها، اجازه ندهیم که بخشی از جامعه تحت فشار اقتصادی قرار گیرند.

وی افزود: مشکلات آب و برق استان نیاز است توسط رسانه ها به مردم گفته شود تا مردم بدانند که چه مشکلاتی در این بخش وجود دارد هر چند ادارات هم باید بیش از مردم در این بخش صرفه‌جویی کنند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: مصرف بهینه برق و آب را باید در خانواده‌ها فرهنگ‌سازی شود تا با قطعی و ایجاد بحران در تابستان مواجه نشویم.

گراوند بیان کرد: با توجه به این که در سفرهای استانی، به مردم وعده‌هایی برای رفع مشکلات آنها داده شد از مدیران می‌خواهم که به فکر رفع مشکلات مردم باشند تا ایجاد یاس و ناامیدی نشوند.

وی با اشاره به برجام بیان کرد: از مردم فهیم و ولایتمدار استان بوشهر که بعد از نماز جمعه هفته گذشته تشکر می کنیم که اعلام کردند که خروج امریکا از برجام نمی تواند بر اراده آهنین آنها برای حمایت از نظامشان خدشه ای وارد کند.

 استاندار بوشهر بیان کرد: در کلام و رفتار ما نباید تضعیف همدیگر وجود داشته باشد و همه با هم برای تداوم راه نیاز به همراهی و هم فکری همه سلیقه ها هستیم و نباید دشمنان از این موقعیت سوء استفاده کنند.

 گراوند یادآور شد: دشمن با خروج از برجام موضوع جنگ اقتصادی را بر علیه ما آغاز کرده است که البته عمر دشمنی امریکا با ما مربوط به امروز نیست بلکه چهل ساله است.

وی ادامه داد: از روز اول استقرار نظام اسلامی مردم پایگاه این انقلاب بودند و امروز نیز باید با کمک همین مردم از انقلاب دفاع کنیم که گره گشایی مردم در راستای خدمت به مردم باید مورد توجه مسئولیت قرار گیرد.

استاندار بوشهر ادامه داد: براساس منطق دینی و فتوای شرعی رهبر معظم انقلاب رفتار معقولی در دنیا و در موضوع هسته‌ای داشتیم که نتیجه این رفتار توسط ما و امریکا به خوبی مشخص شد که چگونه در مسئولین ما ادب در کلام وجود داشت و در آمریکایی ها فقط ناسزا به ملت ایران موج می‌زند.

 گراوند بیان کرد: دست‌آوردهای بزرگی در برجام به دست آورده‌ایم و نباید حالا که امریکا از برجام خارج شده بر روی انسجام ملی ما تاثیر منفی بگذارد./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: