کد خبر: ۳۳۵۸۱
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی بوشهر خبر داد
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: 940 مبلغ و مبلغه با دریافت حکم از این اداره کل در ایام ماه مبارک رمضان برای امر تبلیغ به نقاط مختلف استان بوشهر اعزام می‌شوند.
به گزارش تدبیر نو، حجت‌السلام عبدالرضا سروستانی ظهر امروز در دومین جلسه شورای اداری استان بوشهر در سال جاری با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: بهترین بیان در رابطه با ماه رمضان توسط پیامبر اکرم(ص) دارد که اوصاف ماه مبارک رمضان را برای مردم عنوان فرموده‌اند.

 وی افزود: در این ایام برگزاری محافل انس با قرآن کریم، اجرای طرح با قرآن در ماه رمضان، برگزاری جلسات تفسیر و مفاهیم قرآن در سطح استان با وجود دو مفسر و برگزاری دوره‌های مختلف آموزش قرآن از روخوانی تا تفسیر قرآن در دستور کار داریم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: ستاد شئون فرهنگی استان در این ماه برگزار می‌شود و سیاست های جدید این ستاد به اطلاع مدیران جهت اجرا خواهد رسید.

سروستانی عنوان کرد: 940 مبلغ و مبلغه با دریافت حکم از این اداره کل در ایام ماه مبارک رمضان برای امر تبلیغ به نقاط مختلف استان بوشهر اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: برگزاری همایش طلایه‌داران تبلیغ با حضور طلاب بومی و غیربومی در جهت آشنایی با آسیب‌های مختلف در حوزه دین را در ماه مبارک رمضان پیگیری می‌کنیم.

 وی یادآور شد: برنامه ریزی جامع برای برگزاری مراسم‌های دینی و مذهبی ، اقامه نماز جمعه با حضور مدیران ارشد ادارات، فضاسازی معنوی محیط‌های اداری با متونی بر اهمیت ماه مبارک رمضان، جدیت در کنترل بازار جهت جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و جلوگیری از روزه‌خواری در ملاء عام باید در دستور کار متولیان قرار گیرد. /فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: