کد خبر: ۳۳۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
با مشارکت دانشگاه پیام نور
با مشارکت دانشجویان دانشگاه پیام نور و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی گناوه، نمایشگاه آشنایی با آسیب‌های اجتماعی در گناوه برپا شد.
به گزارش تدبیر نو، مسئول واحد فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناوه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گناوه اظهار داشت: با توجه به این که آسیب‌های اجتماعی به یک معضل اساسی در جامعه تبدیل شده، نیاز است که با استفاده از قالب‌های هنری علل و عوامل ایجاد و تاثیرگذاری آسیب‌های اجتماعی بررسی شود.

وی افزود: در حال حاضر جامعه با حجم بالایی از انواع آسیب‌های اجتماعی مواجه است که به خصوص نسل جوان و خانواده‌ها را هدف قرار داده‌اند و لذا برای مبارزه با این آسیب‌ها باید از تمام ظرفیت‌های موجود به نحو احسنت بهره برد.

ضرغام خرمی اضافه کرد: نمایشگاه آشنایی با آسیب‌های اجتماعی با هدف آشنایی دانشجویان این دانشگاه  با آسیب‌های اجتماعی  و با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان گناوه در دانشگاه پیام نور گناوه برپا شده است.

وی بیان کرد: تعداد 35 عکس و اثر با موضوعات مختلف آسیب‌های اجتماعی از قبیل اعتیاد، فضای مجازی، کودکان، تربیت فرزند به مدت یک هفته در این نمایشگاه در دانشگاه پیام نور گناوه در معرض دید تماشگران و بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

مسئول واحد فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناوه یادآور شد: این نمایشگاه ویژه دانشجویان است و از امروز تا  29 اردیبهشت هر روز از ساعت 8 صبح تا 16 بعد از ظهر آماده بازدید دانشجویان است /فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: