کد خبر: ۳۳۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
امام جمعه گناوه:
امام جمعه گناوه گفت: اصلی‌ترین هدف آمریکا در خروج از برجام ایجاد شکاف و دو دستگی میان مردم و مسئولان نظام اسلامی است.
به گزارش تدبیر نو، حجت‌الاسلام سید عبدالهادی رکنی‌حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر گناوه با اشاره به دیدار هزاران نفر از فرهنگیان و معلمان با مقام معظم رهبری به قسمت هایی از سخنان رهبر فرزانه انقلاب پیرامون خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و گفت: نیروی انرژی هسته‌ ای نیاز واقعی کشور است که تا چند سال آینده  نیاز کشورمان به آن بیشتر خواهد شد و اگر بحث هسته‌ای کنار گذاشته شود قطعا پیشرفتی نخواهیم داشت

وی افزود: اختلاف و دشمنی آمریکایی‌ها با ایران اسلامی یک اختلاف بنیادی است که از ابتدای انقلاب تاکنون بوده و در دوران‌های مختلف این دشمنی های ادامه یافته است.

امام جمعه گناوه تصریح کرد: آمریکا به دنبال نابودی نظام اسلامی است تا این نظام را  از سر راه خود بردارند و به ایران که دارای موقعیت و منابع گوناگونی است دست یابد.

وی گفت: اصلی‌ترین هدف آمریکا در خروج از برجام که بر خلاف قوانین بین‌المللی صورت گرفت  ایجاد شکاف و دو دستگی  میان مردم و مسئولان نظام اسلامی است و آن چه امروز به آن بیشتر نیاز داریم اتحاد، انسجام و همدلی است که رمز موفقیت شجره طیبه انقلاب است

امام جمعه گناوه بیان کرد: انقلاب اسلامی  در برابر همه هجمه‌های دشمنان قد علم کرده است و به فضل الهی و عنایت خاص امام زمان(عج) یکی پس از دیگری این هجمه‌های آنها خنثی خواهند شد.

وی ادامه داد: ما باید از مساله خروج آمریکا از برجام درس‌ها و عبرت‌هایی بگیریم که یکی دیگر به وعده‌های دشمن اعتماد نکنیم زیرا آنها به دنبال منافع خود و ضربه‌زدن به جمهوری اسلامی هستند.

رکنی‌حسینی ادامه داد: دیگر درس عبرت این مساله این است که بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی تنها راه پیشرفت کشور است و هر چه اقتصاد مقاوم‌تر شود برنامه دشمنان  بر علیه نظام اسلامی ناکام‌تر خواهد بود.
/فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: