کد خبر: ۳۳۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
امام جمعه برازجان:
امام جمعه برازجان گفت: بدون تردید خروج آمریکا از برجام برای ملت ما یک نعمت و فرصت است، باید آستین‌ها را بالا بزنیم و برای تعالی و پیشرفت ایران عزیزمان همت کنیم.
به گزارش تدبیر نو، حجت‌الاسلام حسن مصلح امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر برازجان با اشاره به درس‌ها و عبرت‌های خروج از آمریکا اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام نشان داد که دشمنان نظام به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند.

وی افزود: تنها فایده برجام ابطال نظریه تعامل با کدخدا و آمریکا بود که چنانچه افرادی امروز به این درک و فهم رسیده باشند که اعتماد به آمریکا اشتباه بود جای تبریک و خوشحالی دارد.

امام جمعه برازجان تصریح کرد: آمریکا در حالی از برجام خارج شدند که در کنار توقف یا کندکردن مسیر هسته‌ایی کشورمان، ده‌ها امتیاز نقد گرفتند و بدون آن که به تعهدات خود عمل کند به تحریم‌ها بیش از قبل افزودند.

مصلح ادامه داد: سخنان رهبری در دیدار با فرهنگیان تاکیدی بر این موضوع است که به این سه کشور اروپایی هم اعتمادی نیست و  نیاز است که در صورت بستن قرارداد جدید، تضمین واقعی و عملی گرفته شود.

وی بیان کرد: بدون تردید خروج آمریکا از برجام برای ملت ما یک نعمت و فرصت است، باید آستین‌ها را بالا بزنیم و برای تعالی و پیشرفت ایران عزیزمان همت کنیم.

امام جمعه برازجان اظهار داشت: هدف اصلی آمریکا برای خروج از برجام، جنگ روانی و ایجاد ناامنی و شکاف بین مردم و مسئولان است که ما باید با همدلی و انسجام و حمایت از منویات مقام معظم رهبری، یکپارچگی ملی را حفظ نماییم و در جهت تداوم انقلاب تلاش نماییم.

مصلح عنوان کرد: تنها مسیر پیشرفت کشور، بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به تحولات لبنان گفت: نتایج و دستاوردهای انتخابات لبنان و پیروزی جبهه مقاومت در آن، نشان داد که طرح‌های آمریکا و عربستان و رژیم صهیونیستی، با وجود هزینه‌های سنگین شکست خورده است.

امام جمعه برازجان با اشاره به روز 25 اردیبهشت امسال بیان کرد: در این روز سفارت آمریکا به قدس منتقل می‌شود که نیاز است جهان اسلام بی تفاوت نماند و همچنان آزادی قدس باید در راس مشکلات جهان اسلام به حساب آید.

مصلح با انتقاد از رفتار برخی بازاریان برای افزایش قیمت کالا، گفت: به مسئولین برای حفظ ثبات در بازار تذکر می‌دهم که نظارت‌های خود را در بازار افزایش دهند.

وی ادامه داد: نباید عده‌ایی سودجو  به بهانه مسائل اخیر، سوءاستفاده کرده و قیمت کالاها را افزایش دهند./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: