کد خبر: ۳۳۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۸
دانشجویان استان بوشهر در تجمعی اعتراض آمیز، سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا درباره جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.

به گزارش تدبیرنو، دانشجویان بوشهری عصر امروز در تجمع اعتراضی سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا را درباره جمهوری اسلامی ایران محکوم کردند.  

شرکت کنندگان با شعارهای ضد استکباری ، خشم و  انزجار خود را  به اقدامات رئیس جمهور آمریکا اعلام کردند و  پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.

در این تجمع دانشجویان با سر دادن شعارهای « مرگ بر آمریکا » ، « هیهات من الذله » ، « نه سازش نه تسلیم ، نبرد با آمریکا » از این اقدام خصمانه آمریکا اعلام انزجار کردند. 

در این تجمع دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر  اظهار داشت: قبل از شروع مذاکرات برجامی ، مسئولان دستگاه دیپلماسی کشور تنها راه رفع تحریمها را در توافقی می‌دیدند که واجباً باید آمریکا در آن حضور میداشت اما برجام به فرجام رسید و با خروج توهین آمیز آمریکای کذاب ، موضوعیت خود را از دست داد. 

محمد کریمی با توجه به سخنان رئیس‌جمهور ایران مبنی بر باقی ماندن در برجام بدون حضور آمریکا افزود : از امروز هر‌گونه سخن گفتن و برنامه‌ریزی درباره برجام را اتلاف وقت و از بین بردن بیش از پیش منابع و منافع کشور می‌دانیم.

این عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با توجه به عبور مسئولان کشور از خطوط قرمز در مذاکرات گفت : مقام معظم رهبری بارها فرمودند به آمریکا اعتماد نکنید و امروز این مهم بر همگان آشکار شد.

وی با توجه به تجاوز علنی رئیس جمهور آمریکا به برجام و خروج از آن تصریح کرد : مسئولان دیپلماسی کشور مانند عزاداری که نمی خواهد مرگ عزیزش را باور کند دست به دامان اروپا شدهاند و حاضر به پذیرش ادامه ذلّت بار برجام با عدم حضور آمریکا شدهاند همان اروپایی که در مذاکرات و وقایع مختلف آتش به جان جمهوری اسلامی انداخته است.

در این تجمع اعتراضی بیانیه جنبش دانشجویی استان بوشهر نیز قرائت شد که در قسمتی از این بیانیه آمده است: جنبش دانشجویی استان بوشهر ضمن محکوم کردن اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا از مسئولان کشور میخواهد که صنعت هستهای هر چه سریع‌تر مانند سابق فعال شده و روند رو به رشد خود را ادامه دهد.

مسئولان کشور به خارجیها اعتماد نکنند و با تکیه به نیروی داخلی و تولید داخلی مشکلات کشور را حل کنیم‌.

ما هنوز هم معتقدیم که آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند اگر با اتحاد گوش به فرمان ولی امر مسلمین باشیم ، پیروز خواهیم شد.

در پایان دانشجویان با آتش کشیدن پرچمهای آمریکا و اسرائیل و نمادین ترامپ، خشم خود را این اقدام آمریکا اعلام کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: