کد خبر: ۳۳۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش خبر داد
معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: پیرو قول‌های داده‌شده جهت پرداخت مطالبات فرهنگیان در هفته گرامیداشت مقام معلم، با تخصیص اعتبار توسط خزانه، بخشی از مطالبات فرهنگیان پرداخت می‌شود.
به گزارش تدبیر نو، علی الهیار‍‌ ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به قولی که برای پرداخت مطالبات تا هفته گرامیداشت مقام معلم داده‌ شده بود، گفت: با تأیید 950 میلیارد از اسناد مالی وزارت آموزش‌ و پرورش توسط سازمان مدیریت، این اسناد در اختیار خزانه‌داری کل کشور قرار گرفته بود و با پیگیری‌های انجام‌ شده در روزهای گذشته 600 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت و در حال حاضر این اعتبار به استان‌ها جهت پرداخت تخصیص‌ یافته است.

الهیار ترکمن در مورد جزئیات مطالباتی که پرداخت می‌شود، گفت: این مطالبات شامل حق‌التدریس فرهنگیان تا آخر اسفندماه گذشته، حق‌الزحمه تصحیح امتحانات در سال‌های 95 و 96 با اولویت تصحیح کنندگان، خرید خدمات آموزشی به مدت سه ماه، آموزش نظامی سرباز معلم‌ها و هزینه‌های اداری استان‌هاست.

وی در ادامه افزود: 350 میلیارد از اسناد تأیید شده توسط سازمان مدیریت در خزانه‌داری کل کشور جهت اختصاص منابع در حال پیگیری است./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: