کد خبر: ۳۲۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
فرمانده سپاه امام صادق(ع):
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت:در حملاتی که با مشارکت آمریکا، فرانسه و انگلیس رخ بر علیه سوریه انجام شد با عکس‌العمل خوبی از طرف نیروهای سوری برای انهدام تعداد فراوانی از این موشک‌ها همراه گردید که سبب شد حیثیتی برای آمریکا در ابعاد سیاسی و نظامی بر جای نماند.
به گزارش تدبیر نو، علی رزمجو صبح امروز در جلسه شورای معاونین سپاه امام صادق(ع) در بوشهر اظهار داشت: حمله آمریکا به سوریه، صرفا به دلیل جلب توجه جامعه جهانی بود تا بتوانند سرپوشی بر حیثیت از دست رفته خود در منطقه بگذارد.

 وی افزود: شلیک صدها موشک به خاک سوریه، بیش از آن که نشان‌دهنده خوی سیاسی و نظامی آمریکا باشد، از طمع اقتصادی ترامپ سرچشمه می‌گیرد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: البته در این حملات که با مشارکت آمریکا، فرانسه و انگلیس رخ داد، شاهد عکس‌العمل خوبی از طرف نیروهای سوری برای انهدام تعداد فراوانی از این موشک‌ها بودیم که سبب شد حیثیتی برای آمریکا در ابعاد سیاسی و نظامی بر جای نماند.

رزمجو با تبریک سوم شعبان سال‌ روز میلاد حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار، بیان کرد: عده‌ای از بدو شکل‌گیری سپاه تاکنون به طرق مختلف در صدد تضعیف این نهاد انقلابی برآمده و در حالی که خود شاهد خدمات وسیع این مجموعه مردمی به انقلاب، نظام و مردم هستند، درصدد مخالفت برآمده اما هرگز نتوانسته‌اند به دلیل موفقیت سپاه در اجرای برنامه‌هایشان، در توطئه‌چینی‌هایشان موفق باشند.

وی عنوان کرد: کارنامه عملکرد سپاه در حوزه مبارزه با تروریسم، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، علمی و محرومیت‌زدایی در کنار حفظ ارزش‌های انقلاب کاملا روشن است./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: