کد خبر: ۳۲۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان:
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: با حضور و اقدام به موقع عوامل انتظامی عامل تیراندازی منجر به جرح در شهر دالکی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش تدبیرنو،سیدجواد رضوی  اظهار داشت: با حضور و اقدام به موقع عوامل انتظامی عامل تیراندازی منجر به جرح در شهر دالکی شناسایی و دستگیر شد.  

وی افزود: در پی وقوع یک فقره تیراندازی در شهر دالکی که روز یک‌شنبه به وقوع پیوست، خانمی مصدوم و جهت مداوا به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان تصریح کرد: با حضور به موقع ماموران کلانتری دالکی، تحقیقات و بررسی‌های دقیق پلیسی جهت شناسائی و دستگیری عامل یا عاملین تیراندازی آغاز شد. 

رضوی ادامه داد: در نتیجه تحقیقات و اقدامات پلیسی انجام شده، مشخص شد که فردی با یک قبضه اسلحه کلت کمری اقدام به شلیک تیر به سمت مادر خود نموده و  از محل متواری شده است.  

وی عنوان کرد: با مشخص شدن هویت متهم ماموران انتظامی در کمترین زمان ممکن  عامل تیراندازی را دستگیر و یک قبضه سلاح کمری بکار رفته در تیراندازی از وی  کشف گردید. 

وی بیان کرد: متهم در بازجویی‌ها و تحقیقات به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف و علت و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرد که دراین راستا پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مرجع قضایی شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: