کد خبر: ۳۲۸۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
فرماندار کنگان:
فرماندار شهرستان کنگان اظهار داشت: آب‌رسانی به دو روستای لاورده و لاورگل در بخش مرکزی شهرستان کنگان م در حال اجراست که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش تدبیر نو، فتح‌الله نوروزی شامگاه یک‌شنبه در جمع مردم روستای لاورده و لاوگل شهرستان کنگان اظهار داشت: آب‌رسانی به دو روستای لاورده و لاورگل در بخش مرکزی شهرستان کنگان مورد توجه مسئوولان است و به مدیران تاکید کرده‌ام که این پروژه مهم و حیاتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: اخیرا همراه با مسئوولان و مدیران آبفار از پروژه خط انتقال آب‌رسانی به این دو روستا بازدید کرده‌ام و این پروژه با سرعت مطلوبی در حال اجراست.

فرماندار شهرستان کنگان تصریح کرد: پروژه انتقال خط آب به این دو روستا با 11 کیلومتر مسیر و انتقال هشت کیلومتر شبکه توزیع، یک واحد کلرزنی، ایستگاه کلرزنی، ایستگاه پمپاژ بین راهی، ساختمان پمپاژ، مخزن زمینی به حجم 500 متر مکعب و مخزن 50 متر مکعبی در حال اجراست.

نوروزی یادآور شد: انتقال آب‌رسانی به این دو روستا یکی از مطالبات جدی و آرزوی دیرینه مردم است که به زودی این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: