کد خبر: ۳۲۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۶
نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس:
نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده، به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی باند دوم مسیر جم در استان بوشهر به فیروزآباد در استان فارس هستیم.
به گزارش تدبیر نو؛ سکینه الماسی اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی باند دوم مسیر جم در استان بوشهر به فیروزآباد در استان فارس هستیم.

وی افزود: این مسیر که یکی از خروجی‌های پنج‌گانه استان بوشهر به شمار می‌رود، روزانه شاهد رفت و آمد وسایط نقلیه سنگین و به خصوص تانکرهای حامل نفت و گاز و تریلرهای دارای بارهای بنادر جنوب استان بوشهر است.

نماینده مردم شهرستان های جم، دیر، کنگان و عسلویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تردد تعداد بالای اتوبوس‌ها، تانکرها و تریلرها در مسیر عسلویه به شیراز خطرات بالایی را برای مردم به وجود می‌آورد که خوشبختانه این مسیر از عسلویه تا جم دو بانده است و با پیگیری‌های انجام شده باند دوم این مسیر از جم به فیروز آباد نیز به زودی اجرایی خواهد شد.

الماسی عنوان کرد: با پیگیری انجام شده، باند دوم این مسیر با اعتبارات ملی در دستور کار قرار گرفته و هفته آینده اجرای باند دوم به مناقصه خواهد رفت.

وی یادآور شد: طبق قانون، اولویت اجرای پروژه با  پیمانکاران بومی خواهد بود و امیدواریم با تکمیل باند دوم شاهد کاهش حوادث رانندگی در این مسیر باشیم./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: