کد خبر: ۳۲۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
فرماندار کنگان:
فرماندار شهرستان کنگان گفت: در سال گذشته 34 میلیارد تومان عوارض آلایندگی و ارزش افزوده به حساب شهرداری‌های سه شهر کنگان، بنک و سیراف و روستاهای شهرستان کنگان واریز شد که سبب تحول بزرگی در حوزه عمرانی شهرها و روستاهای کنگان شد.
به گزارش تدبیر نو؛ فتح الله نوروزی اظهار داشت: در سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه عمرانی به خصوص در روستاهای کنگان انجام شده که امیدواریم با تداوم برنامه‌ها و به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌های سال گذشته در سال جاری، لبخند رضایت مردم را از خدمات دولت تدبیر و امید در کنگان شاهد باشیم.

 وی افزود: در سال گذشته 34 میلیارد تومان عوارض آلایندگی و ارزش افزوده به حساب شهرداری‌های سه شهر کنگان، بنک و سیراف و روستاهای شهرستان کنگان واریز شد که سبب تحول بزرگی در حوزه عمرانی شهرها و روستاهای کنگان شد.

فرماندار شهرستان بندر کنگان با اشاره به مشکلات مسکن مهر کنگان، تصریح کرد: اخیرا بازدیدی همراه با مسئوولان از مسکن مهر صورت گرفته و مشکلات زیرساختی شامل گازکشی، خیابان منتهی به آن و روشنایی در بخشی از این شهرک مرتفع می‌شود.
نوروزی یادآور شد: در راستای عمران روستایی از محل اعتبارات نفت و با همکاری نماینده این شهرستان در مجلس برای تمامی روستاهای کنگان پروژه‌های تعریف شده است که افتتاح آن پروژه‌ها اکثر مشکلات کنگان را رفع می‌کند.

وی بیان کرد: دهیاران و شوراها می‌توانند نقش مهمی در ایجاد فرصت‌های شغلی و جذب سرمایه‌گذار ایفا نمایند و باید از ظرفیت‌های نخبگان روستایی برای جذب گردشگر و توسعه اقتصادی روستا استفاده شود.

فرماندار بندر کنگان عنوان کرد: زمینه گردشگری دریایی در روستاهای ساحلی عملیاتی  و اجرا می‌شود و شوراها و دهیاران نیز با عزم جدی به دنبال این موضوع هستند.

وی تاکید کرد: ایجاد اشتغال از مهمترین موضوعاتی است که شوراها و دهیاران در اجرای آن تسریع نمایند و نسبت به سنددار‌نمودن املاک روستائیان به طور جد پیگیری می‌شود./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: