کد خبر: ۳۲۷۹۷
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳
معاون صنعت، معدن بوشهر:
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: تا پایان سال جاری، 13 نمایشگاه تخصصی در سطح استان برپا می‌شود که می‌تواند در معرفی توانمندی‌های کالاهای ایرانی و به خصوص تولیدشده در استان بوشهر تاثیرگذار باشد.
به گزارش تدبیر نو، ابوالقاسم محمدزاده بعد از ظهر امروز در نشست با فعالان اقتصادی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در زمینه تولیدات در عرصه‌های مختلف صنعتی، اقتصادی، بازرگانی و کشاورزی دارای توانمندی‌های مناسبی است.

 وی افزود: با توسعه زیرساخت‌های تولید در این استان، شاهد حجم صادرات مناسبی از محصولات تولیدی در استان بوشهر هستیم که می‌تواند در راستای حمایت از کالاهای ایرانی، زمینه بیشتر صادرات این محصولات فراهم شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تصریح کرد: یکی از مهمترین شاخص‌های حمایت از کالاهای ایرانی، در کنار برندسازی شناسایی بازارهای فروش مناسب تولیدات داخلی است.

محمدزاده بیان کرد: در این راستا تا پایان سال جاری، 13 نمایشگاه تخصصی در سطح استان برگزار می‌شود که می‌تواند در معرفی توانمندی‌های کالاهای ایرانی و به خصوص تولیدشده در استان بوشهر تاثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه‌ها در عرصه نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت، معدن، صنایع دریایی، کشاورزی، تجارت و بازرگانی برگزار می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر یادآور شد: عمده این نمایشگاه‌ها در زمینه‌های امور گمرکی،الکامپ و تل‌کامپ، دام و طیور، شیلات، آبزیان، فن‌آوری‌های نوین فرش دستباف، صنعت خودرو، بنادر و دریانوردی، حمل و نقل، انرژی با محوریت آب، برق و گاز، لوازم خانگی و صوتی و تصویری، صنعت ساختمان و تجهیزات وابسته، کودک و نوجوان و بازی‌های فکری، توانمندی‌های دریایی، نمایشگاه خدمات شهری، فرش ماشینی، موکت و کفپوش و مبلمان و صنعت چوب برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در راستای بازاریابی مناسب برای فروش کالاهای ایرانی در سه نمایشگاه در خارج از کشور شرکت کرده و ضمن اعزام پنج هیات تجاری از فعالان اقتصادی استان بوشهر به خارج کشور از سه هیات تجاری خارجی نیز برای معرفی توانمندی‌های استان بوشهر دعوت به عمل می‌آید./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: