کد خبر: ۳۲۷۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر خبر داد
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: شبکه‌ سراسری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران راغب به پوشش زنده برنامه ترتیل‌خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان از بوشهر است که تمهیدات مناسب در این زمینه اندیشه می‌شود.
به گزارش تدبیر نو، سیدحسین ناظر بعد از ظهر امروز در نشست ستاد ملکوت استان بوشهر اظهار داشت: به مانند سنوات قبل، امسال نیز از حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر، برنامه‌های قرآنی در ماه مبارک رمضان به شکل زنده از صدا و سیمای مرکز بوشهر پخش می‌شود.

وی افزود: در طی دو سال گذشته، صدا و سیمای مرکز بوشهر در بین کلیه شبکه‌های استانی و کشوری به عنوان شبکه برتر در برگزاری برنامه ترتیل‌خوانی ماه مبارک رمضان شناخته شده،که این موفقیت با همکاری و همراهی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به دست آمده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر تصریح کرد: شبکه‌ سراسری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز راغب به پوشش زنده برنامه ترتیل‌خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان از بوشهر است که دو زمان برای ما پیشنهاد شده  است.

ناظر ادامه داد: با وجود محدودیت‌های آب و هوایی و ساعت برگزاری برنامه ترتیل، به دنبال انتخابی در این زمینه هستیم که بتوانیم این برنامه در شبکه سراسری نیز به شکل زنده پخش شود./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: