کد خبر: ۳۲۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
مدیرکل استاندارد بوشهر:
مدیرکل استاندارد بوشهر گفت: به دلیل توسعه‌یافتگی شرکت‌های همکار استاندارد بوشهر در سطح کشور، استان بوشهر را به عنوان یکی از قطب‌های آزمایشگاهی جنوب کشور می‌شناسند.
به گزارش تدبیر نو، محمدرحیم بهره‌مند ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور، شرکت چرخه طبیعت سبز از شرکت‌های همکار استاندارد بوشهر اقدام به راه‌اندازی آزمایشگاه پمپ روغن خودرو در بوشهر کرده است.

وی افزود: از جمله مزایایی که با راه‌اندازی این خط در بوشهر انجام می‌شود بی‌نیازشدن برای آزمون انواع پمپ‌های خودرو سبک و سنگین  است که پیش از این در نقاطی خارج از بوشهر انجام می‌شد.

مدیرکل استاندارد بوشهر تصریح کرد: از مهمترین کارکردهای آزمایشگاه‌های همکار در عرصه استاندارد، نظارت بر کیفیت کالاهای وارداتی، محصولات صادراتی و تدوین استانداردهای اجباری برای کالاهای داخلی و قابل ورود به کشور است.

بهره‌مند یادآور شد: به دلیل توسعه‌یافتگی شرکت‌های همکار استاندارد بوشهر در سطح کشور، استان بوشهر را به عنوان یکی از قطب‌های آزمایشگاهی جنوب کشور می‌شناسند.

وی یکی از مهمترین برنامه‌های استاندارد بوشهر را سرکشی و نظارت بر تجهیزات بازی در بوستان‌های استان عنوان کردو گفت: روز گذشته از تجهیزات بازی پارک خلیج فارس کنگان بازدید به عمل آمد که به دلیل  غیراستانداردبودن وسائل آن، کلیه این تجهیزات پلمب گردید.

مدیرکل استاندارد بوشهر عنوان کرد: کلیه شهربازی‌های غیراستاندارد و سینمای 5 بعدی کنگان به ترتیب به دلیل رعایت نکردن اصول استاندارد و نداشتن مجوزهای مربوطه پلمب شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر: