کد خبر: ۳۲۷۴۲
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۲
فرمانده سپاه جم:
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم گفت: کار تشکیلاتی در حوزه فرهنگ مورد تاکید رهبر انقلاب است و کیفیت برنامه‌ها را نیز ارتقا می‌دهد.
به گزارش تدبیر نو؛ عبدالرضا ریزی ، اظهار داشت: دشمنان در طی سه دهه گذشته بارها از روش‌های مختلف به دنبال فرو پاشی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و دشمنی زیادی با این ملت و انقلاب داشته‌اند و خواهند داشت.

وی افزود: در سال گذشته دشمنان از راه‌های مختلف به دنبال ضربه‌زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران بودند که با حضور ملت همیشه در صحنه و با بصیرت جمهوری اسلامی تمامی توطئه‌های دشمنان خنثی شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم با اشاره به اقدامات سپاه جم در سال گذشته گفت: کار تشکیلاتی در حوزه فرهنگ مورد تاکید رهبر انقلاب است و کیفیت برنامه‌ها را نیز ارتقا می‌دهد.

ریزی عنوان کرد: در سال گذشته سپاه در حوزه فرهنگی و رفع محرومیت اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

وی با بیان این که وحدت و همدلی در جامعه نیازمند کار تشکیلاتی قوی و منسجم است، تصریح کرد: در برنامه‌های سال گذشته با برنامه‌ریزی و کار تشیکلاتی قوی برنامه‌های فرهنگی را دنبال می‌کردیم که اثرگذاری برنامه‌ها نیز افزایش می‌دهد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم ادامه داد: در سال گذشته بخشی از کارهای فرهنگی به صورت خودجوش توسط مردم انجام گرفت و باید برنامه‌های فرهنگی به سمت مردمی شدن پیش برود که خوشبختانه در سال گذشته این مهم در دستور کار بود و تحقق یافت.

ریزی با بیان این که مسئولان باید نقش پشتیبان را در حوزه فرهنگ ایفا کنند، افزود: تا مردم بتوانند با فراغ بال بیشتر و منسجم‌تر برنامه‌ها را اجرا کنند.

فرمانده سپاه جم یادآور شد: یکی از برنامه‌های سپاه، محرومیت‌زدایی است که در سال گذشته سپاه شهرستان جم 27 خانه برای مددجویان کمیته امداد احداث کرد./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: