کد خبر: ۳۲۷۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
فرماندار دشتی خبر داد:
فرماندار دشتی با بیان اینکه گردشگری نقش بسزایی در ایجاد اشتغال دارد، گفت: زیر ساخت های گردشگری در روستاهای این شهرستان تقویت می شود.
به گزارش تدبیر نو، عبدالله نادری صبح شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات روستای درازی از توابع بخش مرکزی بر ضرورت نظارت بیشتر بر پروژه های عمرانی تاکید کرد و اظهار داشت: در اجرای پروژه های عمرانی باید از تجربیات کارشناسان محلی روستا در جهت هر چه بهتر اجرا شدن پروژه استفاده  شود.

وی افزود: تبدیل آبنما به پل در سطح شهرستان در دستور کار قرار دارد و تاکنون نیز عملیات تعدادی از آنها شروع شده و در کمیته برنامه ریزی امسال نیز تامین اعتبار می شود.

نادری مشکل آب را یکی از دغدغه های اصلی این روستا عنوان کرد و ادامه داد: در سال گذشته برای نوسازی شبکه های آب این روستا ۱۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

نادری خاطر نشان کرد: با توجه به خشکسالی های متعدد انتظار داریم مردم نیز در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند.

وی گفت: یکی از اهداف این سفرها ایجاد امید در بین مردم در سطح روستاها است و این سفرها نباید تنها به مناسبت ها و مراسمات ختم شود بلکه باید در تمام فصول این دیدارها انجام شود.

نادری ادامه داد: در سال جاری نگاه ما ایجاد تحرک در سطح روستاها در زمینه اقتصادی است که باید تمام تلاش مان به این موضوع اختصاص بدهیم تا شاهد اشتغال در سطح شهرستان باشیم.

وی تصریح کرد: کانون فرهنگی و دهیاری روستا باید تقویت شود ودر همین راستا پیگیری های لازم به عمل خواهد آمد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: