کد خبر: ۳۲۷۲۷
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
حجت‌الاسلام رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ﻓﺘﻮت، شجاﻋﺖ، جوانمردی، حمیت، غیرت و ایمان از ویژگی‌های ورزشکار پهلوان ایرانی است که فرهنگ غنی ملت ایران را در عرصه‌های جهانی به نمایش می‌گذارند.
به گزارش تدبیر نو، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی نوجوانان ایران اظهار داشت: دستیابی به قهرمانی‌های ورزشی‌ نیازمند تلاش، اعتماد به نفس، اراده قوی و زمان‌شناسی برای استفاده به موقع از ظرفیت‌هاست.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: توصیه من به شما جوانان این است که همواره حرکت و پویایی خود را حفظ کنید و اجازه ندهید شکست‌های مقطعی شما را دچار ناامیدی و خمودگی کند.

وی تصریح کرد: اهتزاز پرچم پرافتخار ایران در میادین ورزشی مظهر توانایی‌های یک ملت و موجب تقویت غرور و شادی ملی است.

رئیسی بیان کرد: ﻓﺘﻮت، شجاعت، جوانمردی، حمیت، غیرت و ایمان از ویژگی‌های ورزشکار پهلوان ایرانی است که فرهنگ غنی ملت ایران را در عرصه‌های جهانی به نمایش می‌گذارند.

تولیت آستان قدس رضوی عنوان کرد: شما با تمام ورزشکاران نوجوان دنیا متفاوت هستید، از این جهت که عشق به اهل بیت(ع) را در دل دارید. پیروزی‌های شما اشک شوق را بر چهره مادران شهید می‌نشاند و موجب شادی بسیاری از مسلمانان و مظلومان عالم در اقصی نقاط دنیا می‌شود.

وی گفت: از همین نوجوانی پیوندتان را با امام رضا(ع) تقویت کنید و از این امام رئوف برای موفقیت و سربلندی مدد بجویید./تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: