کد خبر: ۳۲۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
امام جمعه گناوه:
امام جمعه گناوه گفت: قدرت نظام اسلامی دشمنان را به وحشت انداخته است و از این قدرت فزاینده به تعبیر مقام معظم رهبری به شدت احساس خطر می‌کنند.
به گزارش تدبیر نو، حجت‌‌الاسلام سید عبدالهادی رکنی‌حسینی امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر گناوه  اظهار داشت: واقعه مبعث از بزرگترین وقایع الهی و دینی است که طی آن آغاز رسالت آخرین پیامبر بزرگ خدا، شروع به دعوت آخرین دین الهی و همراه با آخرین معجزه جاودانه یعنی قران کریم است.

وی افزود: بعثت دارای منزلت بسیار بالایی در اعتقادات دینی ماست زیرا خداوند با فرستادن نبی اکرم (ص) بر بندگانش منت گذاشت تا راه سعادت دنیا و آخرت را برای آنها معین کند.

امام جمعه گناوه با اشاره به 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، تصریح کرد: دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی درطول 8 سال دوران دفاع مقدس با رشادت‌ها و جانفشانی‌های خود به خوبی درخشیدند و تمام نقشه‌های دشمنان نظام اسلامی را نقش برآب کردند که در این راه شهدای عزیزی را تقدیم مهین و نظام اسلامی کردند.

رکنی‌حسینی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار تعدادی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح که فرمودند «علت تهاجم‌های بی‌سابقه کنونی بر ضد نظام اسلامی، قدرت روز افزون  نظام  است»، گفت: قدرت نظام اسلامی دشمنان را به وحشت انداخته است و دشمنان از این قدرت فزاینده به تعبیر مقام معظم رهبری به شدت احساس خطر می‌کنند.

امام جمعه گناوه گفت: دشمنان نظام اسلامی از ابتدای انقلاب با دسیسه‌های مختلف خود بر علیه ایران اسلامی دست به توطئه زده‌اند و امروز نیز این توطئه‌ها ادامه دارد که به فضل الهی همه این دسیسه‌ها ناکام مانده است

وی با اشاره به تلاطم‌های اخیر در بازار سکه و ارز کشور گفت: همه باید در این زمینه از دولت حمایت کنند و همه جناح‌ها و جریان‌های سیاسی نیز با هر گرایشی باید کمک و حمایت کنند تا دشمن از این نوسانات به عنوان یک ابزار سیاسی استفاده نکند.

رکنی‌حسینی بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی درصدد سوءاستفاده از شرایط داخلی کشور و نوسانت موجود ارز هستند تا مردم را از آینده نظام و کشور مایوس و ناامید کنند لذا همه باید کمک کنند تا این مشکل حل شود.

وی عنوان کرد: دولت هم باید در این زمینه کمک کند و نظارت‌ها و بازرسی‌ها باید به خوبی انجام و تقویت شود تا مفسدان اقتصادی فرصت سوءاستفاده پیدا نکند و با رانت‌خواران و مفسدان اقتصادی برخورد شود.

امام جمعه گناوه گفت: امیدواریم که همه از قوای سه گانه تا همه اقشار مردم به پیشرفت نظام اسلامی که با خون هزاران شهید به ثمر رسیده، کمک کنند./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: