کد خبر: ۳۲۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
امام جمعه دیر مطرح کرد
امام جمعه دیر گفت: در این موقعیت همه جریان‌های سیاسی باید با اتحاد نسبت به حل مشکلات مردم اقدام جدی داشته باشند و از اقدامات دولت در کنترل ارز حمایت کنند.
به گزارش تدبیر نو، حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته بندر دیر با تبریک فرارسیدن عید مبعث اظهار داشت: پیام بعثت پیامبر اسلام رهایی انسان‌ها از بند هوی و هوس و زندگی مسالمت‌آمیز بوده است.

وی افزود: امروز در دروان جاهلیت مدرن قرار داریم  و به جای زنده به گورکردن دختران شاهد‌ کورتاژ و سقط جنین و به خاک و خون کشیده‌شدن کودکان یمنی هستیم.

امام جمعه دیر با بیان این که جامعه بشری امروز نیز نیازمند پیام بعثت است، یادآور شد: ایجاد قسط، عدل و دعوت به تعقل و عقلانیت از دیگر پیام‌های رسالت پیامبر اسلام است.

وی با اشاره به  التهابات  بازار ارز و سکه، عنوان کرد: در این بین موضع‌گیری‌هایی هم علیه نهادهای انقلابی و دولت انجام گرفت که در واقع به نفع دشمن حرکت‌کردن بود و در این موقعیت همه جریان‌های سیاسی باید با اتحاد نسبت به حل مشکلات مردم اقدام جدی داشته باشند و از اقدامات دولت در کنترل ارز حمایت کنند.

حسینی افزود: وقتی مشاور رئیس جمهور می‌گوید هرچه دلار بالاتر برود به نفع ممکلت هست از دیگران چه گلایه‌ای است لذا دولت باید خود منسجم‌تر عمل کند تا دیگران سوء استفاده نکنند.

وی تأکید کرد: تلگرام همواره قوانین جمهوری اسلامی را به وسیله حمایت از گروه‌های تروریستی و ضدانقلاب زیرپا گذاشته و به خاطر همین دلیل، مسئولین مملکتی ما بر حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی و مدیریت و ساماندهی پیام‌رسان‌های خارجی تأکید دارند.

خطیب جمعه دیر با دعوت افراد به عزیمت به پیام‌رسان‌های داخلی ادامه داد: با فتوای مقام معظم رهبری مبنی بر حرام بودن تعرض به حریم داخلی مردم، امیدواریم نگرانی‌ها از پیام‌رسان‌های داخلی برطرف شده باشد.

حسینی در رابطه با یاوه‌گویی‌های ترامپ گفت: اگر زمانی آمریکایی‌ها بخواهند حرکت اشتباهی بکنند باید بدانند که ایران اسلامی اثری از حیفا و تلاویو برجای نخواهد گذاشت.

وی  با اشاره به بستری‌بودن آیت‌الله شیخ عیسی قاسم در بیمارستان تأکید کرد: ما رژیم آل‌خلیفه را مسوول حفظ جان این عالم مجاهد می‌دانیم  و اگر این شخصیت در معرض خطر واقع شود رژیم بحرین باید پاسخ‌گو باشد./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: