کد خبر: ۳۲۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
در یادواره شهدای زائر عباسی شهرستان دشتی
با قهرمانی تیم فوتبال شهید عاشوری ملگاودان شهرستان دشتی، بیست و ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی روستای زائرعباسی شهرستان دشتی پایان یافت.َ
به گزارش تدبیرنو، پیش از ظهر امروز و با قضاوت حسین زرگر و قهرمانی تیم فوتبال شهید عاشوری ملگاودان شهرستان دشتی، بیست و ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی روستای زائرعباسی شهرستان دشتی پایان یافت.َ

استاندار بوشهر در اختتامیه بیست و ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی روستای زایر عباسی شهرستان دشتی اظهار داشت: ما تمام تلاش خود را عرصه ورزش استان بکار خواهیم گرفت تا باعث رشد و شکوفایی ورزش درسطح کشور و بین المللی باشیم.

وی افزود: مبلغ 10 میلیون تومان به تیم‌های حاضر شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات پرداخت می‌شود و همچنین اعتبار لازم جهت دیوار کشی زمین فوتبال این بازی ها اختصاص می‌یابد.

دبیر ستاد بیست و ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی سرداران و 15 شهید روستای زایرعباسی شهرستان دشتی نیز گفت: این دوره از مسابقات با حضور شش تیم فوتبال از شهرستان‌های دشتی و تنگستان به مدت 10 روز برگزار می‌شود که دو تیم شهید عاشوری ملگاودان و شهید شباب زایرعباسی به فینال راه یافتند.

علی فقیه افزود: قضاوت اختتامیه این دوره از مسابقات بر عهده حسین زرگر از تهران و جلیل شعرانی و علی احمدی از داوران هم استانی در لیگ برتر کشور بوده است.

در پایان این دوره از مسابقات تیم شهیدعاشوری روستای ملگاودان با نتیجه دو بر صفر تیم شهدای زایر عباسی را شکست داد و مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دشت یافت.

روستای زایرعباسی با داشتن یک صدنفر جمعیت، در 16 کیلومتری جنوب غربی خورموج مرکز شهرستان دشتی در 100 کیلومتری جنوب بوشهر واقع شده و 15 شهید تقدیم انقلاب کرده است./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: