کد خبر: ۳۲۵۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد؛
مدیرکل آموزش و پرورش استان از سهمیه استخدامی 537 نفر در آموزش و پرورش استان خبر داد.

به گزارش  تدبیرنو، ناصر کرمی در مصاحبه با خبرنگار این اداره با اشاره به جذب 537 نفر در آموزش و پرورش استان اظهار داشت: دفترچه ثبت‌نام در آزمون تا پایان فروردین منتشر می‌شود.

وی اضافه کرد:50 درصد پذیرفته‌شدگان استان برای آموزگاری در دوره ابتدایی و 50 درصد دیگر به عنوان هنرآموز و دبیر دوره متوسطه جذب خواهند شد.

کرمی با اشاره به خبر منتشر شده از رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش در رابطه با جزئیات شرایط جذب نیرو در آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و شرایط سنی و عمومی افراد، جذب نیروصورت می‌گیرد؛ ضمن اینکه شرط سنی برای داوطلبان با مدرک دکتری 45 سال، کارشناسی ارشد 40 سال و کارشناسی 30 سال بوده و برای دارندگان مدرک کاردانی رشته استادکاری نیز شرط سنی 25 سال است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه معمولا سهمیه آموزش و پرورش استان به دلیل وجود رشته های مختلف استخدامی به طور کامل استفاده نمی شود، افزود: آموزش و پرورش استان انتظار دارد مردم استان از این سهمیه استفاده کنند و آموزش و پرورش استان، اطلاع رسانی لازم در خصوص رشته های مد نظر را اعلام می کند و مردم می توانند با مراجعه به سایت اداره به نشانی bushehr.medu.ir یا به کانال آموزش و پرورش استان به نشانی http://t.me/bushehr_medu_ir  مراجعه کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر: