کد خبر: ۳۱۷۰۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر خبر داد
وی ادامه داد: تا قبل از سال 1392 سرانه ورزشی استان بوشهر 64 صدم مترمربع بوده است که امروز سرانه ورزش استان بوشهر به یک متر و چهارده صدم مترمربع افزایش‌یافته که نشان از توجه دولت به زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر است.

به گزارش تدبیرنو ؛ احمد بهروزیان‌فرد در شهرستان دشتی اظهار داشت: اعتبارات شهرستان دشتی در بعد ورزش هفت‌میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی، استانی و 27 صدم درصد است.

وی افزود: پروژه‌های نیمه‌تمام زیادی وجود دارد که با حمایت استاندار، معاونین استاندار و سازمان برنامه‌ و بودجه 60 درصد این پروژه‌ها به اتمام رسیده و تا 6 ماه آینده جشن اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در استان بوشهر برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از اجرای عملیات سه پروژه ورزشی در شهرستان دشتی خبر داد و گفت: عملیات اجرایی خوابگاه ورزشکاران، زمین شماره دو و خانه جوانان به‌ زودی آغاز می‌شود.

بهروزیان‌فرد یادآور شد: در شهرستان دشتی سه پروژه نیمه‌تمام در روستاهای کلل، چاوشی و باغان وجود دارد که در کنار جایگاه ویژه نیمه‌تمام استادیوم تختی خورموج به دنبال اتمام این پروژه‌ها هستیم.

وی ادامه داد: تا قبل از سال 1392 سرانه ورزشی استان بوشهر 64 صدم مترمربع بوده است که امروز سرانه ورزش استان بوشهر به یک متر و چهارده صدم مترمربع افزایش‌یافته  که نشان از توجه دولت به زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اعلام این که در چند ماه آینده 27 پروژه ورزشی در استان بوشهر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود، گفت: از این تعداد، 12 پروژه ورزشی افتتاح و عملیات اجرایی 15 پروژه جدید آغاز می‌شود.

وی از جشن پایان پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در 6 ماهه اول سال 1397 در استان بوشهر خبر داد اضافه کرد: در سال جاری نزدیک به 670 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، ملی و 27 صدم درصد تأمین اعتبار شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: