کد خبر: ۳۱۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
حضور پرشور عکاسان و خبرنگاران رسانه های مختلف در راهپیمایی در نگاه اول شاید نوید بخش پوشش دهنده این حضور حماسی باشد ولی عظمت حماسه امروز تا جایی بود که شاید آنها نتوانند تمامی زوایای آن را به تصویر بکشند.
به گزارش تدبیرنو ؛ بوشهری های انقلابی و ولایتمدار راهپیمایی امروز همزمان با دیگر اقشار مختلف مردم ایران اسلامی با مشت های گره کرده و با فریادهای الله اکبر و مرگ بر آمریکا بار دیگر عشق به وطن و کیان خود را فریاد زده و از دشمنان قسم خورده این آب و خاک اعلام انزجار کردند.

آنها در لبیک به فرمان رهبر و مقتدای خود که 22 بهمن امسال را تماشایی ترین بهمن این چند سال خوانده بود با حضور حماسی خود این شکوه را در سواحل نیلگون خلیج فارس به معرض نمایش گذاشتند.

حضوری که به گواهی راهپیمایان، یکی از پرشورترین راهپیمایی های شهر بوشهر در طی گذشت نزدیک به چهار دهه از عمر شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است.

بوشهری ها که در تاریخ درخشان خود طعم شیرین پیروزی چندباره برابر استعمار انگلیس و به زانو درآوردن نظامیان آمریکایی ها در خلیج فارس چشیده اند امروز با قدم های استوار آمده بودند تا ثابت کنند که مشکلات و تنگاهای اقتصادی نه تنها باعث دلسرد شدن آنها نشده بلکه آنها با آگاه شدن از رویکرد دشمنان برای استفاده از این حربه خود برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی وفادارتر از گذشته به انقلاب، شهدا و آرمان های آن پایبند هستند.

راهپیمایی بوشهری ها در سی و نهمین سال پیروزی انقلاب صلابت و شکوه خاصی داشت که شاید عمده دلیل آن نیز اوج گرفتن تبلیغات رسانه های بیگانه برای عدم حضور مردم در راهپیمایی بود که عزم و اراده آنها را برای حضور دوچندان کرده بوده است.

حضور پرشور عکاسان و خبرنگاران رسانه های مختلف در راهپیمایی در نگاه اول شاید نوید بخش پوشش دهنده این حضور حماسی باشد ولی عظمت حماسه امروز تا جایی بود که شاید آنها نتوانند تمامی زوایای آن را به تصویر بکشند.

'حزب فقط حزب علی، رهبر فقط سید علی'، 'ولایت فقیه اصل دین است، محور اتحاد مسلمین است'، 'مطالبات مردم هرگز نشه فراموش'، 'مرگ بر مفسد اقتصادی، درود بر مدیر جهادی'، 'پیام رهبر ما، مرگ بر آمریکا'، 'جرثومه فساد است، مرگ بر آمریکا'، 'شعار ملت ما، هیهات منه ذله'، 'مرگ به آل سعود خائن' از جمله شعارهای راهپیمایان بوشهری بود که در این راهپیمایی با ندایی انقلابی طنین انداز شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در حاشیه این حضور حماسی در گفت و با ایرنا افزود: امروز بوشهری ها همزمان با اقصی نقاط ایران اسلامی در 90 روستا و 97 شهر راهپیمایی باشکوه برگزار کرده و بار دیگر با رهبر فرزانه خود تجدید بیعت کردند.

نصرالله شفیعی افزود: نکته قابل توجه در راهپیمایی امسال حضور چشمگیر مردم بود که بدون شک بسیاری از رسانه های بیگانه را شگفت زده خواهد کرد.

استاندار بوشهر نیز گفت: این حضور انقلابی و چشمگیر در راستای فرمان رهبر معظم انقلاب بود که 22 بهمن امسال را یک روز تماشایی برای ایران خوانده بود.

عبدالکریم گراوند افزود: بوشهری ها همواره در صحنه های مختلف حضور پررنگ دارند که این راهپیمایی باشکوه نیز جلوه دیگری از این شور و شعور انقلابی آنها بود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز گفت: حضور پرشور ملت در راهپیمایی 22 بهمن بیمه کننده و تثبیت گر انقلاب اسلامی است که مردم با وظیفه شناسی خود هر ساله پرشور تر از قبل در آن شرکت کرده و یاد امام و شهدای خود را گرامی می دارند.

سردار علی رزمجو افزود: حضور پرشور بوشهری ها در راهپیمایی امروز تداعی گر شور انقلابی مردم در 22 بهمن 57 است ولی این بار نیز اثبات شد که با گذشت نزدیک به چهار دهه از انقلاب اسلامی ایران مردم لحظه ای از آرمان های خود عقب ننشسته اند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر نیز گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز نشان از ولایتمداری و انقلابی بودن مردم دارالحماسه استان بوشهر است که با این حضور خود دشمنان این دیار و سامان را ناامید کردند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ادامه داد: وقتی در یک راهپیمایی از همه قشرهای جامعه این چنین حضور پیدا می کنند این نشان از اتحاد و همبستگی مردم در تداوم مسیر باشکوه انقلاب اسلامی ایران است.

حاشیه نگاری راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر
-شماری از نوجوانان بوشهری که نخستین تجربه حضور در راهپیمایی 22 بهمن داشتند با اهتزار پرچم مقدس جمهوری اسلامی همراه با پدران و مادران خود جلوه ای ویژه به این راهپیمایی دادند.

-شماری از جوانان نیز با کاغذ نوشته های به زبان محلی خشم و نفرت خود را از آمریکا و حامیانش نشان دادند.

-گلباران پیاپی مسیر راهپیمایی و پخش تراکت هایی توسط چرخبال نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی از دیگر حواشی راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر بود.

-راهپیمایی دوشادوش مسئولان و مردم که جلوه ای زیبا از اتحاد و همدلی بوجود آورده بود از دیگر حواشی این راهپیمایی باشکوه بود.

-برپایی غرفه های مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی از دیگر نکات قابل ذکر در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: