کد خبر: ۳۱۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس مطرح کرد
الماسی عنوان کرد: نکته قابل اهمیت رشد پیمانکاران بومی اتسان برای به دستن‌گرفتن پیمان‌های بزرگ در این استان است که سعی می‌کنیم زمینه رشد انها فراهم شود.

به گزارش تدبیرنو ؛ سکینه الماسی شامگاه شنبه در مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چند پروژه عمرانی در شهر دوراهک شهرستان دیر، اظهار داشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که فرمانداری شهرستان دیر، با توجه به نیازهای هر شهر و روستا در سطح این شهرستان و به طور قابل قبولی، اقدام به توزیع اعتبارات کرده است.

وی افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر، توجه به ساخت فضاهای آموزشی و تعلیم و تربیت دانش‌آموزان است که مشخص شده سمت و سوی اعتبارات به این بخش است.

برای با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: توجه به آموزش و پرورش، تعلیم و تربیت از اولویت‌های است که در توزیع اعتبارات نفت لحاظ شده است به طوری که در ۱۵ سال گذشته وزارت نفت تنها ۵۰ میلیارد ریال در چهار شهرستان جنوبی استان برای آموزش و پرورش و ساخت مدارس هزینه کرده است.

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان آموزش و پرورش در استان بوشهر سعی مناسبی برای استفاده از اعتبارات نفت در حوزه زیرساخت‌های آموزشی می‌کنند به گونه‌ای که در 15 سال گذشته، اقدام به هزینه‌کردن 50 میلیارد ریال برای ساخت مدرسه در این استان کرده‌اند.

الماسی عنوان کرد: نکته قابل اهمیت رشد پیمانکاران بومی اتسان برای به دستن‌گرفتن پیمان‌های بزرگ در این استان است که سعی می‌کنیم زمینه رشد انها فراهم شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امشب در حالی شاهد افتتاح چند پروژه در شهر دوراهک هستیم که به دلیل ارتباط مناسب بین مسئولان و مسئولان با مردم، ضمن رشد مناسب این شهر، در هر مناسبتی نیز شاهد افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی چند پروژه در این شهر هستیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: