کد خبر: ۳۱۵۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
شایعات در مورد جدایی حمید کللی فرد سرمربی شاهین شهرداری بوشهر رنگ واقعیت گرفت و این مربی بومی قطع همکاری کرد.

به گزارش «تدبیرنو»؛ طبق اعلام ایزدپناه سرپرست این باشگاه حمید کللی فرد پس از مذاکرات با مدیران این باشگاه به صورت توافقی جدا شد .سرپرست شاهین شهرداری همچنین گفت: تا تعیین سرمربی جدید هدایت و آماده سازی تیم بر عهده حیدر عبدالله زاده می باشد.

گفته می شود مهدی پاشازاده و نظر محمدی سرمربی سابق سپید رود گزینه های احتمالی مربیگری شاهین هستند.

https://ptfbu.com/Lianidea-files/news/photo_2017-12-21_08-06-08.jpg

در حال مذاکره با گزینه های جدید برای سرمربیگری تیم هستیم

مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر در خصوص اتفاقات اخیر تیم فوتبال این باشگاه اظهار داشت: بعد از دیدار تیمهای نیروی زمینی و شاهین شهرداری بوشهر آقای کللی فرد کناره گیری خود را از سمت سرمربیگری تیم اعلام کرد و در همین خصوص جلساتی با ایشان برگزار شد که در نهایت با اصراری  که مبنی بر کناره گیری داشتند با نیت و نگاهی دلسوزانه بصورت توافقی علیرغم میل باطنی مجموعه باشگاه از تیم جدا شدند.

محمد دمشقی افزود: آقای کللی فرد یکی شخصیت های بارز مربیگری در استان بوشهر محسوب می شوند که زحماتی زیادی را در باشگاه شاهین متحمل شدند و در همین فرصت از همکاری و زحماتشان در فصل گذشته و همچنین فصل جاری کمال تشکر را داریم.

دمشقی ادامه داد: طی این روزها جلسات هیات مدیره برگزار شده و با چند گزینه سرمربیگری در حال مذاکره هستیم که بزودی و پس از توافق نام سرمربی جدید را از طریق روابط عمومی باشگاه اعلام خواهیم کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: تا زمان مشخص شدن سرمربی جدید مسئولیت فنی تیم بر عهده آقای عبداله زاده خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: