کد خبر: ۳۱۵۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
پسر ۹ ساله‌ای که همراه پدرش برای استحمام به حمام خانه‌شان رفته بود به طرز مرموزی به کام مرگ رفت.
به گزارش تدبیرنو ؛ نیمه شب یک‌شنبه هشتم بهمن‌ماه قاضی منافی آذر، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران باتماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۲۷ نارمک از مرگ مشکوک پسر ۹ ساله‌ای با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل شد. 

مأموران در محل حادثه داخل حمام خانه‌ای با جسد پسری به نام شهریار روبه‌رو شدند که نخستین بررسی‌ها حکایت از این داشت لحظاتی قبل که همراه پدرش برای استحمام به حمام رفته بود بر اثر گازگرفتگی فوت کرده است.

همچنین مشخص شد شهریار به خاطر جدایی مادر و پدرش از یکدیگر همراه مادرش زندگی می‌کرده و شب حادثه پدرش او را از همسر سابقش تحویل گرفته و به خانه‌اش آورده‌است. 

پدر شهریار گفت: همراه پسرم به حمام رفتیم که ناگهان بر اثر گاز گرفتگی حالمان بد شد. من نجات یافتم، اما پسرم فوت کرد. 

در بررسی جسد تیم جنایی متوجه آثار قرمزی روی گردن شهریار شدند که حکایت از این داشت وی به طرز مرموزی به کام مرگ رفته‌است. به همین دلیل جسد شهریار به دستور قاضی پرونده برای مشخص شدن علت اصلی مرگ و انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد. 

از سوی دیگر در تحقیقات میدانی، مادر شهریار از شوهر سابقش به اتهام قتل پسرش شکایت کرد. 

وی گفت: مدتی قبل به خاطر اختلافاتی که داشتیم از یکدیگر جدا شدیم. شب حادثه شوهر سابقم به خانه من آمد و خواست شهریار را با خودش ببرد، اما شهریار راضی نبود. او قبلاً به من گفته بود که پدرش همیشه او را کتک می‌زند و به همین خاطر راضی نبود همراه پدرش برود، اما در نهایت با اصرار پدرش با او رفت.

من احتمال می‌دهم فوت پسرم عمدی باشد و از پدرش به اتهام قتل پسرم شکایت دارم.  صبح دیروز پدر شهریار با توجه به شکایت همسر سابقش برای بازجویی به دادسرای امور جنایی رفت.

 او در بازجویی‌ها گفت: من حرف‌های همسر سابقم را قبول ندارم. من عاشق پسرم بودم و او را خیلی دوست داشتم.

شب جمعه به دنبالش رفتم تا چند روزی با هم باشیم. پس از اینکه به خانه آمدیم دو نفری تصمیم گرفتیم به حمام برویم. از آنجایی که صاحبخانه پکیج را درست نکرده بود هر دوی ما در حمام دچار گاز گرفتگی شدیم.

من خیلی تلاش کردم او را نجات دهم، اما از آنجایی که او بیماری پلاکت خون داشت فوت کرد. وی در پایان گفت: من از صاحبخانه‌ام به خاطر خرابی دستگاه پکیج شکایت دارم. 

تحقیقات برای روشن شدن زوایایی پنهان این حادثه تا اعلام نظریه پزشکی قانونی به دستور قاضی منافی آذر از سوی مأموران ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: