کد خبر: ۳۱۵۲۵
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
به منظور رفع مشکلات بیمه ای کارگران، نشست مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر و مدیرعامل منطقه ویژه انرژی پارس برگزار شد.
نشست مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر و مدیرعامل منطقه ویژه انرژی پارس

به گزارش «تدبیرنو» به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان؛ مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر در این نشست گفت: سازمان تامین اجتماعی در استان بوشهر بیش از ٨٠ درصد جمعیت استان را تحت پوشش خدمات بیمه ای دارد.

http://www.tamin.ir/content/files/boushehr_pr/158963.jpg

یونس خسروانی اظهار داشت: استان بوشهر به دلیل وجود صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی، دریا و بازرگانی و نیروگاه اتمی یکی از استان های استراتژیک کشور است که از حساسیت و اهمیت خاصی در سطح کشور برخوردار است.

وی با اشاره به وجود تعداد زیاد نیروهای کار شاغل در منطقه ویژه انرژی پارس که همه آنها تحت پوشش خدمات بیمه ای سازمان تامین اجتماعی هستند، تاکید کرد: هدف سازمان تامین اجتماعی، پرداخت خدمات مناسب و شایسته در ازای حق بیمه بیمه شدگان عزیز سازمان است.

مهدی یوسفی مدیرعامل منطقه ویژه انرژی پارس در این نشست ضمن قدردانی از خدمات و تعامل تامین اجتماعی با مجموعه پارس جنوبی، موارد و مشکلات بیمه ای این مجموعه را با مدیرکل تامین اجتماعی استان در میان گذاشت.

با دستور مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر، کارگروهی برای رسیدگی ویژه به پرونده مشکلات بیمه ای کارکنان منطقه ویژه انرژی پارس تشکیل شد تا در کوتاه ترین زمان ممکن، مشکلات موجود مرتفع شود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: