کد خبر: ۳۱۳۴۹
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
رییس انجمن هنرهای نمایشی شهر برازجان گفت: دهمین جشنواره استانی تئاتر دشتستان از دوم تا پنجم بهمن ماه برگزار میشود.

تدبیرنو، مهدی عوض پور با اشاره به اینکه از ۷ شهر استان بوشهر به این جشنواره آثار ارسال شده است اظهارداشت: شهرهای بوشهر-جم-آبپخش-شبانکاره-سعدآباد-دیرو گناوه آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند.

وی افزود: پنج اثر از بین این آثار بعد از بازبینی به بخش مسابقه راه یافتند.

رییس انجمن هنرهای نمایشی شهر برازجان گفت: آثار شهرهای بوشهر-گناوه-جم-آبپخش و برازجان به دهمین جشنواره استانی راه یافتند.

df 1

وی تاکید کرد: این جشنواره از دوم تا پنجم بهمن ماه در مجتمع شهید شاهینی برگزار خواهد شد و اختتامیه آن در روز آخر ساعت ۱۸ برگزار میشود.

عوض پور با ابراز تاسف از برگزار نشدن چندین دور جشنواره ابرازداشت: مشکلات مالی و عدم پیگیری مسئولین از جمله دلایل برگزار نشدن چندین دوره جشنواره بوده که امیدواریم در آینده این اتفاقات رخ ندهد.

مهدی عوض پور در مشروح برنامه های جشنواره بیان داشت: اثر بوشهر با نام به زمین سپرده با کارگردانی غلامرضا خضری – اثر گناوه با نام خاطرات جوجه اردک زشت با کارگردانی بهروز ملاح – اثر آبپخش با نام خرمای خونین با کارگردانی خدداد رضایی – اثر برازجان با نام مرده ریگ با کارگردانی قاسم تنگسیری نژاد – اثر جم با نام کنسرواسیون شعر با کارگردانی سام موسایی است.

رحیم کاویانی مسول دبيرخانه دهمین جشنواره استانی تئاتر دشتستان با اشاره به اینکه این آثار در سبکهای اجرایی و متفاوتی است اظهارداشت: با وجود اینکه برای برگزاری این جشنواره با مشکلات زیادی روبرو بودیم ولی با همت و تلاش دوستان آنرا برگزار خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: مسئولین میتوانند با کمک های خود ما را در حفظ و اعتلای فرهنگ تئاتر که همانا روحیه مطالبه گری را در کودکان و نوجوانان بالا میبرد یاری رسانند.

بنابر این گزارش این جشنواره در ساعت 15-17 -19 و 20:30 دقیقه این سه روز برگزار خواهد شد.

df 21df 21

نام:
ایمیل:
* نظر: