کد خبر: ۲۹۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
همایش جوانه های امید با حضور مسئولان استانی
همایش جوانه های امید با حضور مسئولان استانی و شهرستانی با تجلیل از دانش آموزان ممتاز متوسطه شهرستان دشتستان در سالن کانون امام خمینی برازجان برگزار شد.

به گزارش تدبیرنو،مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر در آئین تجلیل از دانش آموزان ممتاز متوسطه شهرستان دشتستان گفت:طرح تقویت بنیه علمی با تلاش فراوان استاندار برای سومین سال متوالی در استان اجرا می شود و امیدوارم این طرح به یک برنامه دائمی برای استان تبدیل شود و چه با حضور و چه بدون حضور استاندار این برنامه به صورت دائمی در سطح استان برگزار شود.

ناصر کرمی افزود:برای هر جامعه ای مهمترین شاخصه و عامل توسعه و پیشرفت،توسعه نیروی انسانی است که در واقع موتور محرکه جامعه به سمت پیشرفت و ترقی است و اگر بخواهیم جامعه ای به سمت تعالی داشته باشیم راهی به جز سرمایه گذاری در نیروی انسانی و به ویژه نوجوانان و جوانان نداریم.

وی خاطر نشان کرد:برای رسیدن به شاخص های توسعه باید به این باور برسیم که آموزش و پرورش و تربیت نیروی انسانی اولویت نخست جامعه است و در عمل پایبند به آن باشیم و تلاش کنیم که تربیت نیروی انسانی به نحو مطلوب و شایسته انجام شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهردر پایان یاداوری نمود :آموزش و پرورش یک نهاد یا سازمان معمولی نیست،بلکه یک دریا و اقیانوسی از استعدادهای برتر و توانمندی های بی کرانی است که پاسخگوی هر نیازی از جامعه است،اگر مورد توجه قرار بگیرد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: