کد خبر: ۲۹۳۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
بیست ‌و نهمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر
- از سوی دبیرخانه بیست ‌و نهمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر برنامه اجرایی جشنواره منتشر ‌شد.

به گزارش  تدبیرنو، طبق برنامه اجرایی بیست ‌و نهمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر منتشر ‌شده از سوی دبیرخانه، این جشنواره از شنبه بیست‌ و ‌پنجم اردیبهشت ‌ماه کار خود را آغاز خواهد کرد و بیست‌ و نهم شهریورماه به کار خود پایان خواهد داد.

در این جشنواره ۱۲ اثر در بخش مسابقه حضور دارند، که به مدت چهار روز در مجموعه تئاتر شهر بوشهر و در تماشاخانه‌های استاد صغیری و امیری روی صحنه خواهند رفت.

شنبه(٢٥ شهریور): «شوک آل» کار سهیل عباسی از بوشهر، «رویای یک نفر در این حوالی جا مانده است» کار حسین اسدی از جزیره خارگ و «انتقام بلونا» کار محسن حلوایی از بوشهر.

یکشنبه(٢٦ شهریور): «آواز ماهی‌ها در مرداب» کار فضل‌الله عمرانی از دیر، «ترامادول» کار سیدمهدی محمدی از دیلم و «رئیس» کار شیما جوادپور از بوشهر.

دوشنبه(٢٧ شهریور): «برف زمین را گرم می‌کند» کار قاسم تنگسیرنژاد از برازجان، «پروتز مصیبت‌های خانواده قدوسی» کار رضا مختارزاده از کنگان و «١٣٢١» کار روح‌الله خدامی از دیلم.

سه‌شنبه (٢٨ شهریور): «مده آ» کار سعید گلچمن از اهرم، «گودکس» کار جواد صداقت‌، الهام ابنی از بوشهر و «رمان سم‌پاشی» کار لقمان بحرانی از دیر.

یادآور می‌شود، مراسم اختتامیه بیست ‌و نهمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر، روز چهارشنبه بیست ‌و نهم شهریورماه ساعت ١٨ در مجمتع فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: