کد خبر: ۲۹۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
وقتی مسئولین استان خیلی درگیرند!
شاید به دلیل همزمانی این برنامه با تغییر و جابجایی استاندار بوشهر ذهن مدیران ارشد استان از تمرکز بر جشنواره شهید رجایی غافل و معطوف به جابجایی ها شده است.
به گزارش  تدبیرنو، جشنواره شهید رجایی امسال در بوشهر دارای حاشیه بسیار جالب و البته تاسف باری بود که نشان می دهد مسئولین استان تا چه اندازه ای درگیر حواشی شده و مسایل اصلی را از یاد برده اند.

در حالی که سال گذشته هجدهمین دوره جشنواره شهید رجایی در بوشهر برگزار شده و امسال می بایست دوره نوزدهم آن برگزار شود اما در اتفاقی جالب در تمامی تبلیغات، پوسترها، تندیس ها و حتی تمبر یادبود آن که توسط استاندار بوشهر امضا شد، دوره بیستم عنوان گردید.

هجدهمین دوره جشنواره شهید رجایی بوشهر، سال 95

به نظر می رسد مسئولین استان بوشهر آنچنان گرفتار حواشی انتصابات به ویژه جابجایی استاندار بوشهر شده اند که مسایل مهم را از یاد برده اند.

با نگاهی بر این اتفاق دو پرسش مهم به وجود می آید. اول این که مسئولین به طور کلی از یاد برده اند که سال گذشته هجدهمین دوره جشنواره شهید رجایی برگزار شده بود و امسال نوزدهمین دوره آن است که این ناآگاهی بسیار تاسف بار است.

هجدهمین دوره جشنواره شهید رجایی بوشهر، سال 95

دوم این که مسئولین پس از چاپ و انتشار تبلیغات، پوسترها، تندیس ها، تمبر یادبود و دیگر اقلام تبلیغاتی متوجه این موضوع شدند که لازم بود یا زمان این جشنواره را تا اصلاح موارد یادشده به تاخیر می انداختند و یا شهامت عذرخواهی از مردم را داشته و از افکار عمومی عذرخواهی می کردند.

به هر حال؛ دانسته یا نادانسته استانداری بوشهر امسال با جهشی قابل ملاحظه(دو پله صعود) به جای برگزاری نوزدهمین دوره جشنواره شهید رجایی، بیستمین دوره آن را برگزار کرد و بار دیگر نشان داد که مسئولین علی رغم حساسیت برخی برنامه ها اما کم ترین توجهی به آن ها ندارند.

بیستمین دوره جشنواره شهید رجایی بوشهر، سال 96

البته شاید به دلیل همزمانی این برنامه با تغییر و جابجایی استاندار بوشهر ذهن مدیران ارشد استان از تمرکز بر جشنواره شهید رجایی غافل و معطوف به جابجایی ها شده است.


بیستمین دوره جشنواره شهید رجایی بوشهر، سال 96

نام:
ایمیل:
* نظر: