کد خبر: ۲۹۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۱
به گزارش تدبیرنو، مراسم با شکوه افتتاحیه المپیاد ورزشی مدد جویان مرد زندان دشتستان برگزار شد . در آیئن افتتاحیه نخستین المپیاد ورزشی مددجویان ،ورزشکاران در رشته های مختلف ، مسئولین زندان و رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه روسای هیات های ورزشی شهرستان دشتستان شرکت داشتند.

این گزارش حاکی است مسئولین و مدعوین ابتدا در میان استفبال گروه تشریفات مدد جویان وارد سالن ورزشی شهید فقیه شدند واز فضا سازی و نمایشگاه وسایل ونشریات و کتب ورزشی بازدید نمودند .

سپس ورزشکاران رشته های مختلف با لباس ورزشی و تابلو نام اندرزگاه و با اعلام مجری برنامه در محل های از پیش بینی شده مستقر گردیدند و مراسم رسمی افتتاحیه با تلاوت آیات کلام الله مجید شروع و سپس محمد رضا او ستاد رئیس زندان دشتستان ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی گفت :سازمان زندانها به ورزش از منظر اسلام و به منظور ایجاد شادابی و تحرک و در نتیجه سلامت از اهداف سازمان است می نگرد و اولین المپیاد مددجویان نیز در همین راستا برگزار می شود ایشان ادامه داد : ورزش از ارکان سلامتی جسم و روح است و  المپیاد ورزشی جشنواره ای از نشاط و تندرستی برای مددجویان به ارمغان می آورد . رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان نیز گفت: زندان که با محدودیت امکانات نیز مواجه است ولی در عین حال در سطح گسترده و باشکوه و نظم مثال زدنی به ورزش توجه و اهتمام می نماید ستودنی است ایشان افزود :شرکت ۲۱۹نفر در یازده رشته ی ورزشی با در نظر گرفتن محدودیتها و کمبود امکانات زندان ستودنی است.

نام:
ایمیل:
* نظر: