کد خبر: ۲۹۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴
پسر جوان که با شنیدن پاسخ منفی دختر مورد علاقه‌اش برای ازدواج، او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، با اظهار ندامت از جنایت و رضایت خانواده مقتول، از چوبه دار نجات یافت.
به گزارش تدبیرنو ؛ در این جنایت که سال 90 در بوستان طالقانی تهران رخ داد، دختر جوانی با ضربه چاقو به قتل رسید. با آغاز تحقیقات درباره این قتل، کارآگاهان پس از ردیابی‌ها دریافتند قربانی جنایت با پسری 35 ساله به نام «فریبرز» در ارتباط بوده و روز جنایت نیز چند بار با او تماس داشته است. به این ترتیب او به‌عنوان مظنون پرونده دستگیر شد و در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد.

با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه، پرونده قتل برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و قاضی محسن زالی ریاست دادگاه- و ابراهیم اسلامی-مستشار- روز گذشته متهم را محاکمه کردند. در ابتدای جلسه اولیای دم برای عامل قتل دخترشان تقاضای قصاص کردند. سپس متهم برای دفاع در جایگاه ایستاد و گفت: «چند ماهی بود که با سیمین آشنا شده بودم.

او را دوست داشتم اما وقتی از او درخواست ازدواج کردم جواب رد داد. من که تحمل این پاسخ را نداشتم خشمگین شدم و در یک لحظه با چاقویی که همراهم بود ضربه‌ای به او زدم و فرار کردم اما تنها چند روز بعد دستگیر شدم. قبول دارم او را کشتم ولی من عاشقش بودم و حالا هم بشدت پشیمانم و خود را مستحق مرگ می‌دانم.»

پس از پایان اظهارات متهم و ابراز ندامت او از این جنایت، قضات دادگاه با خانواده دختر جوان به گفت‌وگو پرداختند تا اینکه سرانجام آنها از قصاص گذشتند.بنابراین قضات برای تعیین مجازات متهم از جنبه عمومی جرم وارد شور شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: