کد خبر: ۲۹۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: همچنین معاونت ورزش در معاونت دانشجویی فرهنگی تجمیع شده و امور تربیت بدنی دانشگاه در حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی اداره می شود. امور هماهنگی استان‌ها و هیئت‌های امنای استانی نیز با مرکز حوزه ریاست تجمیع شده است.
به گزارش تدبیرنو ؛ فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه که صبح امروز با حضور اعضا برگزار شد، از ادغام معاونت‌های این دانشگاه و انتصاب و معرفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

وی ضمن تبریک به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و میلاد حضرت امام هادی(ع) با اشاره به مصوبه هیئت‌امنای مرکزی دانشگاه درباره چابک‌سازی و کوچک‌سازی ساختار سازمان مرکزی دانشگاه، گفت: معاونت توسعه مدیریت و منابع که در ذیل آن امور عمومی و پشتیبانی، امور اداری، امور عمرانی، امور برنامه و بودجه، امور توانمندسازی و امور تشکیلات و تعالی سازمانی وجود دارد جایگزین معاونت‌های اداری مالی، عمران و برنامه‌ریزی شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: همچنین معاونت ورزش در معاونت دانشجویی فرهنگی تجمیع شده و امور تربیت بدنی دانشگاه در حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی اداره می شود.  امور هماهنگی استان‌ها و هیئت‌های امنای استانی نیز با مرکز حوزه ریاست تجمیع شده است.

فرهاد رهبر در ادامه این جلسه ضمن تشکر و تکریم معاونت‌های قبلی دانشگاه از زحمات آنان تقدیر کرد و عبدالرسول پورعباس را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه معرفی کرد.

همچنین در این جلسه به منظور هم‌افزایی مدیریتی و طبق سابقه مدیریت‌های قبلی در دانشگاه از زحمات عباسپور رئیس واحد علوم و تحقیقات تقدیر و تشکر شد و رئیس دانشگاه همزمان مسئولیت واحد علوم و تحقیقات را بر عهده خواهد داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: