کد خبر: ۲۹۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
ساخت این دستگاه یکسال بطول انجامید و نمونه داخلی ندارد. همچنین یک نمونه از آن به یک شرکت همکار استاندارد فروخته شده است.

تدبیرنو،رئیس مرکز رشد و علم و فن آوری دشتستان گفت: تیم 2 نفره در این مرکز موفق به تولید دستگاه تمام اتوماتیک تست استاندارد کویل خودرو شد.


 ابراهیم باشی ادامه داد: از مزایای این دستگاه آبشن هایی بیشتری در مقایسه با نمونه خارجی است و قیمت تمام شده آن از مشابه خارجی پایین تر است که توان رقابت را برای محصول ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه محصول مورد تایید مرکز رشد علم و فن آوری واقع و به مرحله تجاری سازی رسیده ادامه داد: یک نمونه از محصول نیز در حال حاضر به یک شرکت همکار استاندارد فروخته شده است.

به گفته باشی، ساخت این دستگاه یک سال بطول انجامید و نمونه داخلی ندارد.

سید جواد حسینی و محمد رضا صمصامی تولید کنندگان این دستگاه می گویند: با توجه به نقش اساسی کویل (سیم پیچی) در سیستم احتراق خودرو، عملکرد صحیح این قطعه و استاندارد بودن آن باعث بهبود مصرف سوخت در خودرو می شود.

آنها می گویند دستگاه تست استاندار کویل تولیدی قادر به اندازه گیری 11 پارامتر اساسی کویل خودرو می باشد که اطلاعات خروجی این دستگاه قابل استناد برای سازمان استاندارد و شرکت های خودرو سازی است.

نام:
ایمیل:
* نظر: