کد خبر: ۲۳۹۲۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹
هر چند ایمان واثق دارم این واقعه شکوهند نقطه عطف و فصل رویش و خیزش دوباره در جهت تلاش مضاعف در سایه رهنمود های ارزشمند وزیر بهداشت و درمان جناب آقای دکتر هاشمی با همراهی تجارب گران سنگ شما مدیر بومی و لایق دانشگاه علوم پزشکی استان و همکاران خدومتان در ارتقاء روزافزون این دانشگاه فراهم خواهد نمود.

یکی از فعالان  اجتماعی سیاسی استان با ارسال یادداشتی به این پایگاه خبری تحلیلی به

 سفر پربار وزیر بهداشت و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی و مراکز درمانی استان بوشهر پرداخته است 

به گزارش تدبیرنو ؛ یزدان باباعلی در این یادداشت آورده است

http://uupload.ir/files/xvft_img-20161121-wa0000.jpg

هو الشافی
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق.
جناب دکترعلیرضارئیسی
رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر
سلام علیکم
 

شور شیرین تلاش های بی وقفه و صادقانه در سایه تعامل سازنده با همکارانتان ، که موجب تایید وزیر محترم بهداشت در سفر پربار ایشان و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی و مراکز درمانی استان بوشهر  به رویدادی بزرگ و به یاد ماندنی در تاریخ این دانشگاه تبدیل نمود.

بر خود فرض می دانم به یمن  پاسداشت همت وثیق ، تلاش های ستودنی ، تاثیر گذار و خستگی ناپذیر جنابعالی مراتب سپاس و تجلیل خالصانه خود را تقدیم نمایم. بی شک خدمات بی شائبه و زحمات ارزشمند شما برگ زرین و پر افتخاری بر صفحات رنگین عرصه سلامت در دیار کهن و اصیل بوشهر  نقش خواهد بست.

هر چند ایمان واثق دارم این واقعه شکوهند نقطه عطف و فصل رویش و خیزش دوباره در جهت تلاش مضاعف در سایه رهنمود های ارزشمند وزیر بهداشت و درمان جناب آقای دکتر هاشمی با همراهی تجارب گران سنگ شما مدیر بومی و لایق دانشگاه علوم پزشکی استان و همکاران خدومتان  در ارتقاء روزافزون این دانشگاه فراهم خواهد نمود.

امید دارم با توکل به خداوند منان و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت در همه عرصه های خدمت گزاری در نظام سلامت گام های مستحکم و مستمری که مورد رضایت خلق و  خداوند متعال است بردارید.                                                              

((یزدان باباعلی فعال اجتماعی و سیاسی ))۹۵/۸/۳۰

نام:
ایمیل:
* نظر: